Rüyada Benzin Görmek

Rüyada Benzin Görmek:

Rüyada benzin görmek, tembellik ve miskinlik etmeye, rahatına düşkün olup bütün gün yan gelip yatmaya, keyif ve eğlence peşinde koşmaya ve para harcama merakına işaret edilir. Rüya sahibinin şu sıralar hazırdan yiyeceğine, elindekini de bitireceğine delalet eder. Kişi sonradan çok zor durumda kalacak, eli darlığa düşecek demektir. Rüyada benzin görmek, zevk ve eğlence düşkünü insanlara ifade edilir.

Rüyada Benzin Doldurmak:

Rüyada benzin aldığını gören kişi, elindekinin kıymetini bilmeyen ve anlamayan bu nedenle de sudan bahanelerle onları yitiren kimse demektir. Kişi, her zaman ele geçmeyecek kısmetleri ve şansı sırf rahatlığı nedeniyle kaybedecek sonradan da çok hayıflanacaktır.

Rüyada Benzin Döküldüğünü Görmek:

Rüyada benzin döküldüğünü görmek maddi zarara uğramaya ve para kaybetmeye delalet eder. Rüya sahibinin ayağını yorganına göre uzatmaması ve hesabını iyi yapmaması nedeni ile büyük bir gelir kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek:

Rüyasında benzin istasyonu gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Rüya sahibi kazançtan ve işten yana daha iyisine sahip olacak, gelirini arttırmanın yeni yollarını bulacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Benzin İçmek:

Rüyasında benzin içtiğini gören kişi, zengin, soylu, ünlü ve makam sahibi bir kimsenin yardımı ile kazanç ya da iş sahibi olacak, bu kişinin eli hep üzerinde olacağı için artık hayatta sırtı yere gelmeyecektir.

Rüyada Benzin Bidonu Görmek:

Rüyada benzin bidonu görmek, rüya sahibinin hatırı sayılır bir sermaye ile küçük bir işe gireceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine işaret eder. Kişi, bu girişimden yana büyük kar sağlayacaktır.

Rüyada Benzin Bitmesi:

Uğursuzluk ve şanssızlık yaşanacağı anlamına yorulur. Rüya sahibinin başının sıkışacağı bu nedenle zorlanacağı ve sıkıntıya düşeceği günler geçireceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. elif dedi ki:

    elinize saglık teşekkurler Admin…

  2. dcreina dedi ki:

    Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

  3. sebahat dedi ki:

    Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle