Rüyada Ben Görmek

Rüyada Ben Görmek:

Rüyada ben görmek çeşitli anlamlar çağrıştırabildiği için farklı şekillerde yorumlanabilir. Doğru bir yorumlama için kişinin rüyalarının içeriğini en iyi şekilde analiz etmesi gerekmektedir. Ben genel olarak rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanır. Vücudun herhangi bir yerinde görülen benler bolluk ve bereketin habercisi olarak işaret edilir. Çünkü rüyada görülen ben parayı ifade eder. Bu açıdan eğer rüya sahibi fakirse yakın zamanda zenginleşeceği ya da kişi zenginse helal yoldan çeşitli birikimler yapacağı anlamına yorulur.

Rüyada Yüzde Ben Çıkması Görmek:

Bir kişi rüyasında yüzünün çeşitli bölgelerinde ben çıktığını görüyorsa bu rüya kişi için uyarıcı nitelikte olabilmektedir. Rüya yorumcuları tarafından yüzde görülen benin beklenmedik ve hazırlıksız bir şekilde ortaya çıkacak tehlikeleri ifade ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda hazırlıksız bir şekilde yakalanabileceğiniz çeşitli sürprizlerde olur. Bu bakımdan dikkatli olmakta fayda var denmektedir. Rüyayı yorumlarken diğer nesneleri de göz önünde bulundurmak çok önemli demektir.

Rüyada Et Beni Görmek:

Rüyada et beni görmek birçok rüya yorumcusu tarafından analiz edildiği zaman pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada görülen et beni yaşanılacak çeşitli olumsuz durumlara ya da alınacak olumsuz bir habere delalettir. Rüyada görülen et beni genel olarak kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını bu hayal kırıklığının üzerine günlük hayatında oldukça yorgun ve bitkin olacağını işaret etmektedir.

Rüyada Mor Renkli Ben Görmek:

Rüyada görülen büyük ve mor renkli benler kişinin hayatında çeşitli gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin olumlu bir şekilde gerçekleştirilmesi için kişinin bu alanda büyük çaba harcayacağına delalettir. Mor renkli ben kişinin mücadeleci bir yapısı olduğunu ve bu açıdan günlük hayatında oldukça yoğun ve yorgun olduğunu ifade etmektedir. Ayrıca mor renkli ben çeşitli havadislerin alınacağına bu haberlerin kişinin hayatını yakından etkileyeceğini işaret etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. leyla dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. hugo dedi ki:

  Rüyada Ben Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 3. burhan_tasci_b8 dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 4. Selin dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 5. sunay dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 6. elif dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 7. Vahide dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Ben Görmek yazıları çok güzel..

 8. mehtap dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 9. sargon dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Ben Görmek..

 10. Osman dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle