Rüyada Belge Görmek

Rüyada Belge Görmek:

Rüyada belge görmek, genel anlamı itibariyle gerçek anlamda çağrıştırdığı şeylerle ifade edilir. Rüya sahibinin ya da onun yakın çevresindekilerin kağıt üzerinde gerçekleşecek ve meşruluğu resmi kurumlarca onaylanacak işlerinin varlığına işaret eder. Rüyada belge görmek aynı zamanda insanların en özel günlerini ve yaşadıkları en güzel duyguları insanlarla paylaşacaklarına ve onları mutluluklarına ortak edeceklerine işaret eder.

Rüyada Resmi Belge Görmek:

Rüyada resmi belge görmek, belge görmekle benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek bir gelişmenin yaşanacağına delalet eder. Kişi, uzun zamandır sabırla beklediği ve umutlandığı bir işinden yana olumlu sonuç alacak diye yorumlanır.

Rüyada Takdir Belgesi Almak:

Rüyada takdir belgesi almak, rüyayı gören kişinin sahip olduğu yeteneklerin farkına varılacağına, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına ve elinden tutup onu başarıya taşıyacaklarına işaret eder. Kişi bu sayede çok önemli işler yapmayı başaracak ve hayatı boyunca mutlu olacak demektir.

Rüyada Klasör Görmek:

Rüyada klasör görmek, hayırlara işaret etmez ve rüya sahibinin para ve zaman harcadığı işlerin kendisine fayda getiremeyeceği, kişinin beyhude yere emek harcamış olacağı ve hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına yorulur.

Rüyada Tapu Görmek:

Rüyada tapu görmek, kişinin maddi anlamda bir getiri elde edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine ait bir variyeti olacağına ve bunun maddi anlamda kendisine güç katacağına işaret eder.

Rüyada Dilekçe Görmek:

Rüyada dilekçe görmek, kişinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulacağına, önünün açılacağına, yollarına çok hayırlı ve büyük kısmetlerin çıkacağına, altına imzasını attığı işlerin kendisine başarı ve kazanç getireceğine işaret edilir.

Rüyada Dilekçe Yazmak:

Rüyada dilekçe yazmak, dünya işlerinden yana sevindirici gelişmeler yaşamaya ve hem manevi hem de maddi getiri elde etmeye delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ahmet_er_19 dedi ki:

    elinize saglık teşekkurler Admin…

  2. AhSen dedi ki:

    Yureginize saglik Admin.

  3. myway dedi ki:

    Çok güzel böyle devam. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle