Rüyada Belediye Otobüsü Görmek

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek:

Rüyada belediye otobüsü görmek, sosyalleşmek isteyen rüya sahibinin bir arkadaşı vasıtası ile sık sık yeni insanlarla tanışıp eğlenceli toplantılara gireceğini, aile içinde de huzurla beraber muhabbetin de artacağını ve kişinin özel yaşamındaki mutluluğun iş yaşamına da yansıyacağını bildirir. Belediye otobüsü kısa seyahatlere de işaret ettiği gibi, eğlenceli vakit geçirmek ve yeni bilgiler edinmek anlamına da yorulur. Yabancı kişilerle kurulan arkadaşlıkların kişinin ufkunu genişleteceğini, yeteneklerini sergilemek konusunda çok sayıda fırsat ele geçireceği gibi, iş anlamında da göze gireceği ve amirlerinin büyük beğenisini toplayacağı şeklinde de ifade edilir. Kalabalık bir ortamda çalışmak ya da uzun iş saatlerine de yorumlanır.

Rüyada Belediye Otobüsüne Binmek:

İş ve kariyer konusunda alacağı yeni kararlar sayesinde kişinin geleceğini çok daha parlak bir şekilde kuracağını, ailesinin kendisine verdiği destekle beraber korkusuzca yeni atılımlarda bulunacağını ve bekar olanlar için, kendileri gibi kariyere önem veren ve maddi olarak tüm sorunlarını çözmüş, rahat ve konforlu bir hayat süren eş sahibi olacaklarını bildirir. Belediye otobüsü aynı zamanda çapkın olan kişilerin sürekli bir ilişki kurmayacaklarını ve genellikle kısa ilişkiler yaşamalarından dolayı bir süre sonra duygusal açıdan kendilerini kötü hissedeceklerini de işaret eder.

Rüyada Belediye Otobüsünden İnmek:

Güzel bir iş hayatına sahip olan rüya sahibinin yaşayacağı bir aksilik ya da kaza sonrasında iş ile ilgili tüm projelerine ara vermek zorunda kalacağına, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine işaret eder.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmenin Psikolojik Yorumu:

Değer görmek için çabalayan ve her ortamda kendisini ön plana atarak daha da önemli biriymiş gibi görüntü vermek isteyen kişilere, egolarını tatmin edemeyen ve her daim başkalarına gereksiz yere üstünlük taslamaya çalışan kimselere işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. kizilok dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 2. ercandream16 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. brhn67 dedi ki:

  Rüyada Belediye Otobüsü Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 4. esin dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 5. osman dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

 6. burcin dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle