Rüyada Belediye Görmek

Rüyada Belediye Görmek:

Rüyada belediye görmek, kişinin çok aciz olacağı durumlara düşeceği, çarelere ve çözümlere ulaşamayacağı, kendini çok kötü hissedeceği, aile hayatının bozulacağı ve sağlığını kaybedeceği anlamına yorulur. Aynı zamanda, işlerin ters gideceği, kazaların ve belaların eksik olmayacağı, mali kriz yaşanacağı ve bunun verdiği üzüntüden ötürü büyük bir asabiyet ve çöküntü yaşanacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek:

Emekleri ve hayalleri boşa çıkarmayacak gelişmelerin yaşanacağına, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına işaret eder. Ayrıca, sevilen dostlar ile biraraya gelineceğine ve günden güne daha büyük ve sıkı bağlar kurulacağına delalet eder.

Rüyada Belediye Otobüsüne Binmek Görmek:

İş hayatı ya da aile hayatı içinde arka arkaya gelecek hayırlı haberlere, alınacak üstün başarılara, mutluluklara, sevinçli ve güzellik dolu günlere ve daha önce görülmemiş çalışmalara işaret eder.

Rüyada Belediye Binası Görmek:

Çok aciz durumlara düşüleceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine ve sağlığın yaşananlardan ötürü kaybedileceğine yorulur. Şanssızlığın bir türlü bitmeyeceğine ve bu durumdan ötürü hayatın ziyan olmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada Belediye Başkanı Olmak:

İş hayatının yaşanan sıkıntılı ve sorunlu olaylardan ötürü alt üst olacağı, kazancın düşeceği, sağlığın bozulacağı, mutsuzluk dolu günlerin yaşanacağı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmaların, yapılan servetin ve kazanılan başarıların boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada Belediye Başkanı Görmek:

Hem iş hem de özel hayatın düzeninin bozulacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine ifade edilir. Ayrıca, akrabalar ya da ahbaplar arasında bazı sorunların yaşanacağına, bu sorunların aile hayatına sıçrayacağına ve ister istemez bazı tartışmalar yaşanacağına delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Cemil dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 2. halil dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

 3. burhan dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. Mahmut dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Orhan

 5. deathman dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle