Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada Belediye Başkanı Görmek:

Rüyada belediye başkanı görmek devlet kurumunda çalışan, her gün her türlü insanla muhatap olmak zorunda olan ve bu nedenle de yaptığı işi sevmeyen kişiye işaret edilir. Rüya sahibi her sabah işine geri adımlarla gidiyor ama çalışmaya mecbur olduğu için de işini bırakamıyordur. İş hayatında her gün türlü huylarda kimselerle yaşadığı zorluklar nedeni ile işinden yorulmuş hayatından da bezmiştir. Rüyada belediye başkanı görmek bir de şöyle tabir edilir. Gönlü bol ve mütevazı kişiye işaret ettiği söylenir. Bu kişi elindekini paylaşmayı bilen, hak yolunda gönülden ve seve seve iyilik yapan kimsedir. Bu güzel huyları sayesinde herkesin önünde saygıyla eğildiği kimse olarak ifade edilir.

Rüyada Belediye Başkanı ile Konuşmak Görmek:

Fikir çatışmaları, büyük anlaşmazlıklar ve ayrılıklar olarak yorumlanır. Rüya sahibi sevdiği kimselerle yaşayacağı karmaşa ve kavgalar nedeni ile çok sevdiği bu kişilerle istemeyerek de olsa yollarını ayırmak zorunda kalacaktır. Çünkü rüya sahibine başka çare kalmayacak diye yorumlanır.

Rüyada Belediye Başkanı Olmak Görmek:

Rüya sahibinin çevresinde kendisinden, işinden ya da davranışlarından dolayı memnun olmayan kimseler olduğu anlamına yorumlanır. Rüya sahibinin bu konuda kapısına sürekli insanlar geldiği ve bu nedenle de başının çok ağrıdığı yorumu yapılır.

Rüyada Belediye Binası Görmek:

Rüya sahibinin çevresindeki kişiler tarafından ne istediğini bilmeyen kişi olarak algılandığı anlamına yorulur. Rüya sahibinin iyi niyeti çevresindekiler tarafından ya anlaşılamamaktadır ya da yanlış anlaşılmaktadır. Bir başka rüya tabirine göre de, rüya sahibinin ülke yönetimine soyunmaya niyeti olduğuna işaret ettiği söylenir.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek:

Rüya sahibinin uzun zamandır uzak kaldığı ortamlara girmesine ve keyifli zaman geçirmesine delalet eder. Rüya sahibi bir süredir kendi kendisi ile yaşıyor ve kalabalık ortamlardan kaçınıyor olması nedeniyle artık insan içine girmek istiyor demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. harun dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 2. kaderim dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. bengü dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Belediye Başkanı Görmek yazılarınız güzel

 4. astraa dedi ki:

  Rüyada Belediye Başkanı Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 5. efe dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 6. gaffar dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 7. Fatih dedi ki:

  cok güzel Rüyada Belediye Başkanı Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle