Rüyada Bela Okumak Görmek

Rüyada Bela Okumak Görmek:

Rüyada bela okumak, hayırlara işaret etmez. Geçim sıkıntısı çekmeye, maddi zarara uğrayarak, büyük borçların ve yükümlülüklerin altına girmeye, birine kefil olmak nedeniyle ağrısız başını ağartmaya, sağlık sorunları yaşamaya, sıkıntı ve zorluklardan bunalarak içine dönüp, eve kapanmaya işaret eder. Huzursuzluk, mutsuzluk, çile ve zahmet anlamına yorulur. Rüyayı gören kişinin yas tutup, gözyaşı dökeceği bazı olaylar yaşayacağına ifade edilir.

Rüyada Birine Bela Okumak Görmek:

Bir kişi rüyasında bir kimseye bela okuduğunu görürse eğer, başına olmadık türde işler gelecek demektir. Musibet yaşamaya, varından yoğundan olmaya, insanlarla uyuşmazlık ve anlaşmazlık yaşamaya delalet eder.

Rüyada Beddua Okumak Görmek:

Rüyada beddua okumak, aksiliklerle karşılaşmaya, başarısız olmaya, uğursuz işlere bulaşmaya, güvende olmamaya, ateşe yakın durmaya ve çok zor durumlara düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin yakasını bir beladan kurtarmadan bir diğerine bulaşacağına delalet edilir.

Rüyada İntizar Etmek Görmek:

Rüyada intizar etmek, rüyayı gören kişinin hayatının karışacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına işaret eder.

Rüyada İnkar Etmek Görmek:

Rüyada inkar etmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kendine yapılan bir iyiliği inkar edeceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, haksızlık edeceğine ve günaha gireceğine işaret ederken zaten gerçekliği olmayan bir konuyu inkar etmek, vicdan ve iman sahibi olmaya ve bu doğrultuda yaşamayı işaret eder.

Rüyada İtiraz Etmek Görmek:

Rüyada itiraz etmek, uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin büyük bir haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına ve kötü bir tuzağa düşürülmeye çalışılacağına delalet eder. Kişi, çok zor bir işin altından kalkmaya çalışacak ve uzun süre bununla cebelleşecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. beytullah dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 2. yıldız dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 3. cnyt8784 dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. KALBIM dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle