Rüyada Bel Görmek

Rüyada Bel Görmek:

Rüyada bel görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin içine düşeceği sıkıcı ve zor durumlardan bunalacağına, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına, mali olarak küçüleceğine, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine delalet eder ve rüyayı gören kişinin çırpınmaktan yorulacağı ile işaret edilir.

Rüyada Bel Ağrısı Çekmek Görmek:

Rüyayı gören kişinin yaşadığı sancılı, kötü, kara, belalı ve uğursuz günlerden kurtulmayı başaracağına, daha güçlü bir hale geleceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Bel Fıtığı Ameliyatı Görmek:

Rüyayı gören kişinin kendisine ayak bağı olan, onu ele güne karşı boynu bükük ve gebe bırakan, kazancına ve kurtuluşuna mani olan sıkıntıların artacağına, bu durumun da onu güvensiz ve cesaretsiz kılacağına, kolaylıklardan uzaklaştıracağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına delalet eder.

Rüyada Bel Kırılması Görmek:

Rüyayı gören kişinin başını tabiri caizse dertlerden, melanetlerden, uğursuzluktan kaldıramayacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, bir türlü iyi bir ruh haline geçemeyeceğine, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Bel Ölçmek Görmek:

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağını yorganına göre uzatan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi özellikle de harcamalarında çok dikkatli ve temkinli demektir. Kişi, ödeyemeyeceği harcamalar yapmaz, zarar edeceği işlere girmez ve parasını çar çur etmez diye açıklanmaktadır.

Rüyada Bel Küreği Görmek:

Rüyayı gören kişinin sırtını sağlama alacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, karnı tok, hali vakti de yerinde kimse olacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kbalci51 dedi ki:

    valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

  2. Nur dedi ki:

    Allah razı olsun. Rüyada Bel Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle