Rüyada Bel Ağrısı Görmek

Rüyada Bel Ağrısı Görmek:

Rüyada bel ağrısı görmek, çekilen azabın ve derdin son bulacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine ve kişinin kendi emeği ve çabası ile aydınlığa çıkmayı başaracağına tabir edilir. Gözyaşından ve zahmetten sonra gelecek olan mutluluğa ve rahatlığı delalet eder.

Rüyada Bel Ağrısı Çekmek Görmek:

Rüyada bel ağrısı çekmek, rüya sahibinin hayatının düzene girmek için çok çaba göstereceğine ve bu nedenle çok güçsüz ve yorgun düşeceğine işaret eder. Kişinin aşırı çalışması nedeniyle yorgun ve halsiz düşeceğine işaret eder.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek Görmek:

Rüyada diş ağrısı çekmek ya da dişinin ağrıdığını görmek, rüya sahibinin başka kişiler nedeni ile başının belaya gireceğine ve onlardan ağırlık yükleneceğine ifade edilir. Kişi, en sevdiği ve değer verdiği kişilerden yana vefasızlık ve nankörlük görecektir.

Rüyada Boyun Ağrısı Çekmek Görmek:

Rüyada boyun ağrısı çekmek, ters, huysuz, her söylenene ve her yapılana itiraz eden, ne yapılsa da mutlu ve memnun olmayan bir kişinin varlığına delalet eder. Kimseyle fikirleri, görüşleri ve duyguları uyuşmayan, toplumdan kendini soyutlamış ve yalnızlığa mahkum etmiş bir kimse ile açıklanır.

Rüyada Omuz Ağrısı Çekmek Görmek:

Rüyada omuz ağrısı çekmek, kötü yollardan para kaldırmaya, mal ya da toprak kazanmaya delalet eder. Hak yiyerek, hırsızla ve arsızla iş birliği yaparak geçim sağlamaya ve kalkınmaya işaret edilir.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek Görmek:

Rüyada karın ağrısı çekmek, rüya sahibinin tabir yerindeyse kendi edip kendi bulması anlamına gelir. Kişinin düşüncesizce yapılan bir davranışın bedelini ağır ödeyeceğine ve hem malını hem de parasını ve huzurunu kaybedeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin aklının başına geç geleceği şeklinde değerlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

    Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

  2. Kader dedi ki:

    Çok öğretici olmuş. Admin

  3. ali_1969_bchm dedi ki:

    siteniz çok güzelmiş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle