Rüyada Beklemek Görmek

Rüyada Beklemek Görmek:

Rüyada beklemek, düşüncelerin olgunlaşmasına, işlerin vaktine ermesine, zamanı gelenlerin bir bir yaşanmaya ve gerçek olmaya başlamasına ifade edilir. Bu rüya gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hayatla ilgili beklentilerinin, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşmesi için sabır göstermesi anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin kendini olmadık, hayırsız ve kötü işlerin içinde bulabileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada beklemek, ticaret ehli kimseler için rızık ve kazanç bolluğu ile işaret edilir.

Rüyada Birini Beklemek Görmek:

Rüyada birini beklediğini görmek güzeldir. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Mutluluk verecek sözler işitmeye, övgüye layık, takdire şayan işler yapıp, insanlar tarafından yüceltilmeye delalet eder.

Rüyada Otobüs Beklemek Görmek:

Rüyada otobüs ya da benzeri her hangi bir araç beklemek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir musibet karşısında, yapacağı hiçbir şey olmadığı için elinin kolunun bağlı olacağına, bu durumun da kendini kahredeceğine delalet eder. Kişi, yine de çareler aramaktan vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Haber Beklemek Görmek:

Rüyada haber beklemek, iki türlü ifade edilir. Heyecan içinde ve rüya sahibini mutlu edecek olan bir haberi bekliyor olması, mutluluk, sağlık, ağız tadı, bol muhabbet anlamına gelirken, ha geldi ha gelecek diye korkuyla beklenen bir haber sıkıntı, üzüntü, çile, dert ve gözyaşı anlamına yorulur.

Rüyada Ölümü Beklemek Görmek:

Rüyada ölümü beklemek, ev içinde yaşanacak şiddetli anlaşmazlıklara, düşünce ayrılıklarına, sevgi ve saygı eksikliğine delalet eder. Evliliklerin noktalanacağı, aile bireylerinin dağılacağı şeklinde tabir edilir ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Bekletmek Görmek:

Rüyada bekletmek, yenilik, değişim ve hayır olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin mutlu olacağı yeni başlangıçlar yapacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. nacopa dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beklemek Görmek..

 2. sdtkar33 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. kemale dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. Gülçin dedi ki:

  cok güzel Rüyada Beklemek Görmek

 5. erdinc dedi ki:

  sağolun Admin

 6. dursun dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 7. fIash dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 8. polyana dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 9. xado dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Beklemek Görmek yazıları çok güzel..

 10. sinan dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

BİR YORUM YAZ
site ekle