Rüyada Bekar Görmek

Rüyada Bekar Görmek:

Rüyada bekar görmek, hayranlık uyandıran, değişik ve maceralarla dolu bir hayat sürüleceğinin işaretidir. Rüya sahibinin hayata faklı açılardan bakabilme özelliğinin kendisini geliştirmekte çok önemli olduğunun bilincinde olmasının iş hayatına da son derece olumlu yansıdığına delalettir. Kişinin yaşamını en ince ayrıntısıyla planlayarak bu konudaki görüşlerini ailesiyle paylaşacağını ve kendi yolunu çizerken aynı zamanda aile desteğini de arkasına alarak daha rahat hareket etmek isteyeceğini delalet eder. Evli birinin kendisini bekar görmesi ise beklemediği bir aile içi sorunla karşılaşacağını, evliliğinde anlaşmazlıklar yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Bekar Genç Kız Görmek:

Yeni bir başlangıç için ideal bir durum içinde olunduğuna ve kişinin planlarını hayata geçirebilmek için doğru zamanda en iyi adımları atacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine delalet eder. Bekar genç kız gören kişi evli bir erkekse eşini aldatır ya da kaçamak yaparsa da bu ortaya çıkar ve eşiyle büyük bir kavga yaşarlar. Bekar bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise yakın zamanda duygusal olarak kendisine uygun bulacağı bir kısmetle karşılaşarak evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacağı bir ilişkiye başlayacağına da işaret edilir.

Rüyada Bekar Erkek Görmek:

Evli bir kadının bekar erkek görmesi kafasını bulandıran sözler duyacağına veya etrafında dolaşan söylentiler nedeni ile eşine karşı güveninin zedeleneceğine yorumlanır. Erkekler için iş açısından güçlü biri olmak, kariyerini sağlamlaştırmak, maddi gücünü aldığı terfiyle beraber artırmak anlamlarına gelir. Geleceğe giden yolun kişi için çok hayırlı olacağına ve seçimlerin hepsinin rüya sahibine son derece pozitif şekilde geri döneceğine işarettir.

Rüyada Bekar Görmenin Psikolojik Yorumu:

Bağımsızlık duygusuna çok önem veren kişilerin evlilik gibi kendilerini bağlayacak olaylara olabildiğince uzak durduğuna, özgürlüğünden taviz vermemek adına ikili ilişkilerinde de aşırı katı kurallar geliştirdiğine ve bu yüzden hiçbir ilişkisinin dilediği gibi uzun sürmediğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Nazife dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 2. esin dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 3. halil dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. adıle dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 5. refaba_2014 dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 6. Dilek dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 7. ahmetkutukoglu dedi ki:

  Tsk Admin

 8. Ayşe dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle