Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek:

Rüyada bekar birini hamile görmek, o kimsenin kısmetinin çıkmasına ve kısa zaman içinde evlenip çocuk sahibi olmasına delalettir. Bazen de böyle bir rüya önünüze çıkacak fırsatlara, bu fırsatları değerlendirirseniz yaşayacağınız başarılara yorumlanır. Bekar bir kimse hamile olduğunu fakat doğuramadığını görse sıkıntı yaşar.

Rüyada Bekar Birinin Evlenmesi:

Rüyada gerçek hayatta bekar olan birisinin evlenmesi gerçek hayatta da nikah kıymasına veya birisi ile söz kesmesine işaret eder. Bekarlar için evlilik rüyaları genellikle karşı cinsle olan ilişkilere delalettir. Bu nedenle böyle bir rüya gönül ilişkisine, aşk macerasına veya başınızdan geçecek kısmetli bir olaya da alamet etmektedir.

Rüyada Bekar Bir Kişi Görmek:

Rüyasında ister kadın ister erkek olsun bekar birini görmek, eğer rüya sahibi evli değilse kısa sürede evlenmesine ve huzurlu bir yuvaya sahip olmasına delalettir. Bekar olmayan birisi bu rüyayı görse, çevresinde bulunan biri evlenir veya yakınlarda akrabalarının düğününde bulunur.

Rüyada Bekar Bir Kadının Gelinlik Giymesi:

Rüyada gerçek hayatta evli olmayan bir kadının gelinlikle görülmesi, çok hayırlı ve güzel bir kısmetinin çıkmasına ve evlenmesine işaret eder. Gelinlik genellikle hayırlı haberler ve alınacak müjdeler anlamına gelmektedir. Bu nedenle gelinlik giyen bekar kadın çok sevineceği bir haber alır demektir.

Rüyada Bekar Bir Kadının Doğum Yapması:

Böyle bir rüya o kadın için ferahlık ve rahatlama işaretidir. Özellikle sıkıntıda olan ve herhangi bir nedenden dolayı üzüntü yaşayan kimseler için bu rüya, her türlü zorluktan kurtularak huzurlu ve güzel bir yaşama sahip olmasıdır.

Rüyada Evli Bir Kimsenin Kendisini Bekar Görmesi:

Bu rüya gören kişinin ailesi ile olan ilişkilerde zedelenmelerin olacağına veya eşi ile yaşayacağı kısa çaplı tartışmalara delalettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. anay_1978_uzptt dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

 2. elif dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 3. buket dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 4. fatma dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 5. niyazi dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 6. refaba_2014 dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek..

 7. dayy dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle