Rüyada Beğenmek Görmek

Rüyada Beğenmek Görmek:

Rüyada beğenmek, beğeni duyulan nesne, kişi veya durumlara göre anlamlandırılmalı ve rüyanın bütününe uygun olacak şekilde değerlendirilmelidir. Genel anlamda beğenmek, hoşa gidecek durumlar yaşamak, keyifli zamanlar geçirmek ve kişinin yaşamında sevinçle karşılayacağı çok sayıda gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Parasal konularda rahatlık içinde olmanın, gelirde artış yaşamanın, yeni bir işe girmenin de delaletidir. Sağlık içinde geçen, sevilenlerin de iyi haberlerinin alındığı bu süreçte, kişi kendi hayatında olmasını istediği her türlü duruma sahip olur.

Rüyada Bir Bayanı Beğenmek Görmek:

Bekar biri için gerçek hayatta yaşayacağı büyük aşk ve tutulacağı çok güzel bir kadına işaret eder. Bu rüya evli erkekler için hayra yorulmaz ve eşinden başka bir kadınla yaşayacağı yasak ilişki nedeni ile ciddi sorunlar yaşanacağının haberini verir. Evli bir bayanı beğendiğini gören bekar kişiler, ailelerinin görüşlerinin tam zıddı bir karaktere ve yaşam şekline sahip biriyle evlenme hazırlıkları yaparak büyük bir sıkıntı yaşar. Yabancı uyruklu bir kadını beğenmek ise gerçekleşmeyecek bir hayalin peşinde sürüklenen, hayatını ve sahip olduklarını riske atacak kadar büyük ve olumsuz sonlanacak maceraya atılmak anlamına yorulur.

Rüyada Ev Beğenmek Görmek:

Büyük bir ev beğenmek, ilerde zengin biri olmaya, küçük bir ev beğenmek, kişinin gelirinde artış olmadan, belli bir düzeyde hayatı sürdürmeye alamettir. Eski bir ev beğenmek ise, yaşadığı olumsuzluklardan hiçbir şekilde nasibini almayan ve ders çıkarmak şöyle dursun, aynı hataları sürekli tekrarlayan kişinin yollarının dikenlerle kaplı olacağını, ailesinin, sevdiklerinin ikazlarını dinlememekte ısrarcı olursa belalarla uğraşmaktan tüm hayatını alt üst edeceğini bildirir.

Rüyada Beğenmenin Psikolojik Yorumu:

Beğenme duygusunun neye yöneltildiğine göre yorumlanmalıdır. Hatırlanmadığı takdirde, genel olarak kişinin ayran gönüllü biri olduğu söylenebilir. Çok dağınık bir ilgi alanı olduğuna, kişinin karşısına çıkan her güzelliğe değer vermek, her fırsatı değerlendirmek isterken, herhangi bir şeye yoğunlaşmakta zorluk çektiğine de işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kemalk46 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. alev dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Beğenmek Görmek

 3. Ayla dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 4. sr5dc4 dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle