Rüyada Beğenilmek Görmek

Rüyada Beğenilmek Görmek:

Rüyada beğenilmek, rüyayı gören kişinin herkesi kendi gibi iyi niyetli sandığına fakat ne yazık ki kendisine yakın olan kişilerin hepsinin ona karşı pek de dostane duygular ve düşünceler beslemediğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin arkadaş ve dost olduğu kişilerle ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağı tatsız ve kötü olaylar yaşamak zorunda kalabileceğine dikkat çekilir.

Rüyada Beğenildiğini Görmek:

Rüyada beğenildiğini görmek de tıpkı beğenilmek gibi işaret edilir. Rüyayı gören kişinin sevdiği, değer verdiği, onlar için fedakarlık yapıp, özveride bulunduğu bazı kimselerden üzülmesine ve yıkılmasına neden olacak bazı sözler duyacağına ya da böyle tavırlar göreceğine delalet eder.

Rüyada Biri Tarafından Beğenilmek:

Rüyayı gören kişinin kendisi ile övüneceği ve gururlanacağı işler yapacağına fakat bu övünme ve gururlanma durumunu biraz abartarak insanların gözüne batacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplum içinde itibarını arttıracak ve herkesin dikkatini çekecek adımlar atacağı anlamına yorulur.

Rüyada Bir Erkek Tarafından Beğenilmek:

Rüyayı gören kişinin ışığı ve enerjisi olduğu şeklinde işaret edilir. Ve rüya sahibinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin şirinliği, sevecenliği, cana yakınlığı, efendiliği ve ahlakı sayesinde toplumda ve her girdiği ortamda tüm gözleri ve dikkatleri üzerinde toplamayı başardığına işaret eder.

Rüyada Herkes Tarafından Beğenilmek:

Rüyayı gören kişinin dostları ve düşmanları demeden herkesi çok memnun edecek bir adım atacağına bu sayede bir anda gözde kimse haline geleceğine, yüceltileceği sözler duyacağına ve tabiri caizse ayakta alkışlanacağına delalet edilir.

Rüyada Ünlü Biri Tarafından Beğenilmek:

Rüyayı gören kişinin sanata ve sanat caimasına duyduğu hayranlığa ve o kimselere ne kadar özendiğine yorulur. Rüya sahibinin de o insanlar gibi göz önünde olacağı ve tanınacağı bir meslek edinmek istediğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. yusuf_balel dedi ki:

  sağolun Admin

 3. dayy dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 4. aşk dedi ki:

  Thanks Orhan.

 5. deesert dedi ki:

  sağolun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle