Rüyada Beddua Etmek Görmek

Rüyada Beddua Etmek:

Rüyada beddua etmek, iyi şeylere delalet etmez. Bu rüyada hayır yoktur. Her türlü kötülüğü ve belayı çağırır. Rüya sahibi için tehlike ve gözyaşı anlamına gelir. Rüyada beddua etmek, hastalık ve dert sahibi olmaya, büyük borçların altına girip ezilmeye, yakınlarını kaybetmeye, işinden olmaya ve daha pek çok olumsuzluk ile karşı karşıya kalmaya delalet eder. Rüya sahibi için sıkıntıdan oflayıp puflayacağı, kara kara düşüneceği ama yine de çözüm bulamayacağı günler geliyor demektir.

Rüyada Beddua Okumak:

Ah almak ve bu nedenle de sıkıntıya düşmek anlamına yorulur . Rüya sahibinin bir kişinin şerrine uğrayacağı şeklinde de tabir edilir fakat daha ziyade ahı alınmış bir mazlumun ahının tutması olarak değerlendirilir.

Rüyada Birine Beddua Etmek:

Rüyada, rüya sahibinin bir kimseye beddua etmesi de iyi değildir. Kem göze gelmek, kıskanılmak, yokluğa düşmek, hastalanmak ve üzülmek olarak işaret edilir.

Rüyada Annenin Beddua Etmesi:

Rüyada anne bedduası almak, rüya sahibinin günahkar olması anlamına gelir. Rüya sahibinin yapacağı bir ayıp nedeni ile herkesin içinde küçük düşmesine ve kendisine kötü gözle bakılmasına delalet eder.

Rüyada Babanın Beddua Etmesi:

Rüya sahibinin büyük bir yanlışın içine düşeceğine ve ailesini çok üzeceğine yorulur.

Rüyada Çocuğuna Beddua Etmek:

Rüyasında çocuğuna beddua ettiğinin gören anne ya da baba, çocuğundan yana bir sıkıntı yaşayacak ve sırf çocuğunun yaptığı hata nedeni ile kendisi suçlanacak ve sorumlu tutulacaktır. Rüya sahibi, çocuğunun hatası yüzünden hiç hak etmediği halde çevreden hakaret içeren sözler işitecek demektir.

Rüyada Küfür Etmek:

Çok zengin olduğu halde gözü bir türlü doymayan ve hep daha fazlasını isteyen açgözlü kimseye işaret eder. Kişi sahip olduklarının kıymetini bilmediği gibi şükretmesini de bilmiyor demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. leyla dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 2. erman amasya dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 3. Dogan dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 4. akanborsaci dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle