Rüyada Bebekliğini Görmek

Rüyada Bebekliğini Görmek:

Rüyada bebekliğini görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlar arasında bulunan çok sevdiği bir kişinin, hayat içinde yaşadığı bazı olaylardan ötürü iş hayatında ve sosyal hayatında çok pasif davrandığına, sorumluluklarından kaçındığına, bu yüzden ortaya çıkacak birçok sorunla uğraşmaktan kaçarak kendisinis güvence altına aldığını düşünmekte olduğuna ancak bu şekilde devam ederse hayatın güzel ve mutluluk verici yanlarını da kaçıracağına işaret eder.

Rüyada Kızının Bebekliğini Görmek:

Uzun zamandan beri içine düştüğü kötü durumlardan kendisini bir türlü kurtaramamış olan rüya sahibinin, yakın zamanda çok endişe verici olaylar yaşayacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına delalet eder.

Rüyada Çocuğunun Bebekliğini Görmek:

Zor bir dönem geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde sorunlarından kendisini alacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına, uğradığı zararı telafi edeceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Kardeşinin Bebekliğini Görmek:

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı bir duruma düştüğü sırada sevdiği ve değer verdiği bir insandan göreceği maddi ve manevi yardım ile sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Birinin Bebekliğini Görmek:

Yaşanan sorunlar yüzünden uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşmanın gecikeceğine, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Peygamber Efendimizin Bebekliğini Görmek:

Yaşanan sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına ve sorunlarından kurtulacağına ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. bedriye dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 2. suat dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. macintosh dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. KALBIM dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

 5. Duygu dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

 6. pegasus dedi ki:

  Beğendim. Orhan

 7. Halil İbo dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle