Rüyada Bebekler Görmek

Rüyada Bebekler Görmek:

Rüyada bebekler görmek, genel olarak her ne kadar iyi ve hayırlı anlamlara geldiği şeklinde yorumlansa da, aslında pek çok şekilde ifade edilebilir. Örneğin; rüya sahibinin uykusunda gülen bir bebek görmesi kendisinin de mutlu olmasına, yüzünün gülmesine ve işinin gücünün rast gitmesine delalet eder. Fakat rüyada mutsuz ve ağlayan bebek görmek, rüyayı gören kişi için şanssızlık ve hayal kırıklığı yaşamaya ve üzülmeye ifade edilir.

Rüyada Oyuncak Bebekler Görmek:

Rüyayı gören kişinin neşesini yerine getirecek, güzel ve temiz haberler alacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Bebekler Görmek:

Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler meydana geleceğine delalet edilir. Rüyayı gören kişiye şifa olacak ve adeta ilaç gibi gelecek olayların yaşanacağı, kendisinin de büyük heyecan duyacağı anlamına gelir ve hayırlara işarettir.

Rüyada Bebeklerinin Olduğunu Görmek:

Rüyayı gören kişinin uykusunda bebeklerinin olduğunu ve onların da tabiri caizse nur topu gibi olduklarını görmesi onun müjdeli haberler alacağı ve hayırlı olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Fakat rüya sahibinin uykusunda bebeklerinin sevimsiz olduğunu görmesi başarısızlığa uğrayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada Bebeklerin Diş Çıkarması:

Rüyayı gören kişinin dünya mallarından yana daha çoğu ile nasipleneceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına işaret eder. Rüya sahibinin elde ettiklerinin her geçen gün çoğalacağına ifade edilir.

Rüyada Bebeklerin Ölmesi:

Rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına delalet eder ve hayırlara delalet edilir. Rüya sahibinin sağlık, huzur, mutluluk, keyif ve ağız tadı içinde yaşayacağına ve Allah’ın kendisine nasip ettiği hayattan razı gelerek şükredeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. kadriye dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. sebahat dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 3. refaba_2014 dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 4. ADAM dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 5. snow dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle