Rüyada Bebek Uyutmak Görmek

Rüyada Bebek Uyutmak:
Rüyada bebek uyutmak, iyi bir geleceğe ve aile hayatında huzurun artmasına delalettir. Rüyasında bebek uyutan kimseye hiç ummadığı yerlerden hayırlar ulaşır. Bebek uyutmak bazen de sakinliğe, insanların arasını bulmaya, küs olan iki kişiyi barıştırmaya da delalet edilir.

Rüyada Bebeğe İsim Koymak:
Rüyada bebeğe isim koyan kimsenin hayatı değişir ve yeni başlangıçlar yapar. Bu başlangıçlar özel hayatta da iş hayatında olabilmektedir. Rüyada bebeğe güzel isim koyanın hayatı hayırlı yönde; kötü isim koyanın hayatı ise kötü yönde değişir demektir.

Rüyada Bebek İle Oynamak:
Rüyasında bir bebek ile oynayan kişinin başına sevindirici bazı hadiseler meydana gelir. Bu rüya dünya hayatında mutlu olacağınızın ve sevinip mutlu olacağınızın habercisidir. Bebeğin kendi kendine oynaması da aynı anlama gelmektedir.

Rüyada Bebeğin Karnını Doyurmak:
Bebeğe yemek yediren ve onun karnını doyuran kişi hayırlı işler yapar ve insanların menfaatine çalışır. Bu rüya daima çevresi için iyi düşünen ve insanların hayrına çalışan güzel ahlaklı ve iyi huylu bir kimse demektir.

Rüyada Meme Emen Bebek Görmek:
Böyle bir rüya kişinin yaşamındaki bereket ve kendisine ulaşacak nimetlerdir. Rüyada meme emen bebek erkekse başınıza çok güzel olaylar geleceğine ve kısa sürede tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza; eğer meme emen kızsa, müjdeli haberler almaya delalet edilir.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek:
Rüyada yenden bebek olan kişi dünyaya meylederek ahireti unutur. Bu rüya günahlardan sakınmayan ve günah işlemekten çekinmeyen, yaptığı hareketlerle insanları kendisinden uzaklaştıran kaygısız ve düşüncesiz bir kimsenin habercisi demektir.

Rüyada Hasta Kadının Bebek Doğurması:
Rüyada bir hasta kendisini bebek doğurmuş halde görse bu rüya onun kısa sürede iyileşeceğine işarettir. Bazen de hastanın bebek dünyaya getirmesi, uzun ömre, kısa sürede bu hastalığı atlatmasına, eğer hastanede yatıyorsa oradan çıkacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Dilek dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bebek Uyutmak Görmek..

 2. Ezgi dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. Atilla dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. kalp dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 5. selenay dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. olgun dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 7. HAKAN dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle