Rüyada Bebek Sallamak Görmek

Rüyada Bebek Sallamak:

Rüyada bebek sallamak, borçları olan kişilerin alacaklarını sürekli olarak erteleyecek yalanlara başvurmalarını, dürüstlük yerine her zaman insanları kandırarak hareket edildiğinin, iyi niyetli kişilerin sömürüldüğünün işaretidir. Bu rüya bekar bayanlar için evlenmeden hamile kalmak anlamına geleceği gibi, gebe kalındıktan sonra gerçekleşecek evliliğe de delalet eder. Ayağında bebek sallayan kişilerin işleri bir müddet bozulur ve maddi anlamda dikkatli hareket etmek gereken bir döneme girilir demektir. Kucağında bebek sallamak ise hayırlı bir haber sayesinde çok mutlu olan rüya sahibinin yaşamında bazı değişiklikler yapmaya karar vereceğini de işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Sallamak:

Salih evlatlar yetiştiren rüya sahibinin hayatının her zaman müjdeli haberlerle dolu, sağlık açısından sorunsuz ve sevilen kişilerle beraber huzur içinde geçeceğine işaret eder. Erkek bebek sallayanların erkek evlatları olur. Ailesinin geleceği için her fırsatı değerlendiren ve iş konusunda azimli olan kişinin geleceğe yönelik tüm yatırımlarının kendisine çok olumlu şekilde geri döneceğini de işaret edilir. Erkek bebek sallayanın kısmetleri açılır ve duygusal hayatı düzene girer. Eş ve iş sahibi olmak anlamlarına da yorulur.

Rüyada Kız Bebek Sallamak:

Gelecek kızgın haberlere, kişinin gönül kırgınlığı içinde olduğu biriyle yeniden görüşmeye başlayarak geçmişte olanları unutup yeni bir yola girileceğine, ayrılanların birleşeceğine delalettir. Bekar bir bayanın kız bebek sallaması çocuklu biriyle evleneceğine alamettir. Bekar bir erkek için mutluluk dolu bir evliliğe ve evlenir evlenmez çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Kız bebek salladığını gören yaşlı kimseler için evlatlarının yardımıyla geçineceklerini ve sıkıntılarından kurtulacaklarını müjdeler.

Rüyada Bebek Sallamanın Psikolojik Yorumu:

Telaşlı kişilerin sürekli teskin edilmeye duydukları ihtiyaca ve çocuklukta ya da bebeklik döneminde anneden yoksun büyümenin verdiği acıya delaletidir. Kişi anne sevgisini görmek için sevdiklerinden sürekli şefkat ve yoğun bir ilgi bekler. Genellikle eş seçimleri de anne baba şefkatine duyulan ihtiyaca göre yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ZeyNeP dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 2. turkan dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 3. Ülkü dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. berna dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 5. yaren dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 6. love dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 7. Birisi dedi ki:

  Güzel konular Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle