Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada Bebek Sahibi Olmak:

Rüyada bebek sahibi olmak, kısa zamanda duyacağınız sevinçli bir haberdir. Eğer acil ihtiyaçları ve istekleri olan ya da bazı konularda endişeleri bulunan bir kişi bu rüyayı görse tüm sıkıntılarından kurtularak mutluluğa ve huzura kavuşur. Bu rüya iş hayatında başarıyı elde etmeye, özel hayatında her şeyin yolunda gideceğine, düşmanlarına galip gelip her türlü kötülükten korunmaya delaletidir. Rüyasında çok güzel bir bebek sahibi olan hayırlı bir kısmet sonucunda evlenir ve mutlu bir yuvaya kavuşur.

Rüyada Çocuk Doktoru Görmek:

Bu rüya insanlara öğüt veren bilgili ve görgülü bir adamdır. Böyle bir rüya gören ahlaklı bir adamın yanında iş bulur veya bu adamla dost olur demektir. Bu rüya sıkıntılardan feraha ermeye, kısa süreli hastalıklara, hastalıktan şifa bulmaya alamettir. Yine bazı yorumculara göre rüyada görülen çocuk doktoru sırların ifşa olmasına, utanılacak harekette bulunmaya, istenmeyen bir durumla karşı karşıya kalınmasına yorulmaktadır.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek:

Bu rüya fıtrat olarak değişmeye, hatalar veya günahlar işlemeye, bir durumdan başka bir duruma geçmeye delalet eder. Rüyada yeniden bebek olduğunu gören hatalarından pişman olarak tövbe eder. Bu rüya tüm kötülüklerden sıyrılmaya, kötü arkadaşları terk etmeye, durumun iyileşmesine, emniyette olmaya, kötü karakterli bir idareciye, sıkıntıdan sonra ele geçecek paraya ve zenginleşmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek:

Bu rüya çalışmalar sonucunda başarının elde edilememesine ve rüya sahibinin yapmak istediği birçok şeye muktedir olamamasına delalettir. Bu rüyayı gören gerçekleştirdiği işlerinde bazı zararlara uğrar veya zarar uğradıktan sonra işlerini düzelterek tekrar feraha erer.

Rüyada Bir Bebeği Uyuttuğunu Görmek:

Bu rüya çalışmanın verdiği yorgunluk, rüya sahibinin içinde bulunduğu bitkin ruh hali ve ümitsizliğe düşen bir kişidir. Aslında sabretmeyi ve sabrın sonunda birçok nimete kavuşulacağını haber veren güzel bir rüyadır; rüya sahibine bir öğüttür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. resat dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 2. Aysen dedi ki:

  Rüyada Bebek Sahibi Olmak güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. cevat dedi ki:

  Tsk Admin

 4. dcreina dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle