Rüyada Bebek Patiği Görmek

Rüyada Bebek Patiği Görmek:

Rüyada bebek patiği görmek genellikle yapılan küçük hesapların sembolüdür. Kişi paraya çok fazla önem verdiğinden, her şeyin değerini maddi olarak ölçmekte, bu nedenle de çevresi tarafından, cimri, sevimsiz bir insan olarak algılanmaktadır. Maddiyata olan düşkünlüğün, lüks özentisinin, düşüncesizce atılan adımların ve geleceği olmayan işlerle uğraşmanın kişide yaratacağı derin hüsranın da işaretidir. Bebek patiği farklı şekillerde de yorumlanır. İslami olarak kişinin bir bebek sahibi olacağı ya da evlatlık alacağına da tabir edilir. Aşk duyulan bir kimse ile evlilik hayalleri kurmaya, aile desteğiyle birlikte kişinin geleceğini inşa edeceğine ve küçük atılımlarla başlayacağı işinde giderek daha da büyüyüp, kendi işinin patronu olacağına da işaretidir.

Rüyada Bebek Patiği Örmek:

Bebek patiği ören kimse, başkalarının sevinçlerini kıskanır, haset duyguları nedeni ile kötü biri olarak anımsanır. Bebek patiği örmek bazen kişinin mutluluğunu kıskandığı biriyle arasında oluşacak gerginliğe, söz düellosuna veya kırgınlığa da işaret eder. İslami açıdan bebek patiği örmek, yaşlı kimseler için hayırlı torunlara sahip olmaya, kişinin sağlığının çok uzun olacağına işarettir. Yün bebek patiği örmek ise sıcak, sevgi dolu bir ailede yaşanacağına, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine de ifade edilir.

Rüyada Bebek Patiği Almak:

Hamileler için erken doğum yapılabileceğine delalet eder. Bir erkek böyle bir rüya görürse, mevcut işinden ayrılma ve kendi işini kurma hayalleri içinde olur ve arayışa girer. Küçük yatırımların ve aynı zamanda gizlenen maddi birikimin de alameti olan rüya, bekar bayanlar için söz veya nişana delalet sayılır.

Rüyada Bebek Patiği Görmenin Psikolojik Yorumu:

Bebek sahibi olmak için uğraş veren ve sürekli olarak bu konuda düşünen, araştırma yapan, yardım alan veya sürekli bebek sahibi olmakla ilgili konuşan kişilerin rüyalarında gördükleri bir açıklamasıdır. Bebek patiği bazı durumlarda, bebeklerini veya çocuklarını kaybeden, evlat acısı çeken bayanların da gördüğü rüyalar arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. erman amasya dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. Su Damlası dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. sevda22 dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. alps007 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. vaga_26 dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 6. memheet_ata_979 dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bebek Patiği Görmek

 7. Ezgi dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

BİR YORUM YAZ
site ekle