Rüyada Bebek Öpmek Görmek

Rüyada Bebek Öpmek Görmek:

Rüyada bebek öpmek, umudun kaybedildiği durumlarda yeni bir fırsatın belireceğini, kişinin karanlık ve mutsuz hayatında her şeyin birdenbire değişip, tamamen kişinin lehine sonuçlanacağını bildiren rüya, çok büyük bir şansı da delalet eder. İş ve aşk yaşamında her şeyin yolunda gideceği bir döneme girileceğini, kişinin bu fırsatları çok iyi değerlendirip, hayatını istediği şekle sokacağını bildirir. Bebek öptüğünü gören kimse bekar biriyse iyi anlaşacağı ve ortak bir gelecek kurabileceği düzgün biri ile karşılaşır ve aynı zamanda da yaklaşan bir evliliğin habercisidir. Bebek öptüğünü gören kimse evli ise, yeni bir bebek kararı alınacağına alamettir. Ailenin kalabalık ve birbirine bağlı olacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, iş veya özel hayatta sorunsuz bir dönemi, kişi için yeniliklerle dolu gelişmeler olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bebeğe Sarılmak Görmek:

Bir bebeğe sarılmak genellikle ele geçirilen iyi şansın doğru değerlendirileceği anlamına geldiği gibi, sevilen ama uzun bir zamandır uzak kalınan bir tanıdıkla yeniden karşılaşmak, eski günleri yad etmek ve mutlu olmak anlamlarına da yorulur. Sıhhat içinde geçecek günlerle beraber ruhsal açıdan da rüya sahibinin kendisini iyi hissedeceği, üzüntülü durumlardan uzak, olabildiğince hayatın eğlenceli yanlarını yaşayacağı bir yaşama sahip olacağına delalettir.

Rüyada Bebek Kucaklamak Görmek:

Çok büyük bir fırsatla karşılaşıp kişinin hayatını baştan aşağı değiştirme şansı elde edeceğine ve bundan sonraki hayatında her şeyin eskisinden çok daha güzel olacağına, iş konusunda da başarılı başlangıçlar yapılıp, sonrasında da işlerin çok daha fazla büyüyeceğini ifade eder.

Rüyada Bebek Öpmenin Psikolojik Tabiri:

Mutluluk arayışı içinde olan ve karşısına çıkan her olayda iyi bir yan görmek isteyen kişilerin ruh hallerini bildiren rüya aynı zamanda da huzurlu biri olduğunun açıklamasıdır. Hayallerinin peşinden koşan ve onlar gerçekleştirmek için her şeyi deneyen, azimli bir karaktere sahip olunduğunun da açıklamasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ayşe dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. Eylul dedi ki:

  sağolun Admin

 3. Halill dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. ahmetkutukoglu dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. ensaerva dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. avi35 dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 7. PC Basinda dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle