Rüyada Bebek Ölmesi Görmek

Rüyada Bebek Ölmesi Görmek:

Rüyada bebek ölmesi görmek, büyük bir acının eşiğinde olunduğunu, ömür boyu sürecek bir pişmanlığı, sağlıkla ilgili kötü bir haber alınacağını bildirir. Bebek öldüğünü gören kimsenin ailesinde yaşanacak bir felaketten ötürü, tüm aile bireyleri birbirinden uzaklaşır ve nefret dolu söylemler artar. Hayra yorumlanmayan rüya, iflaslar ve ciddi mal kayıplarına da işaret ettiği gibi, yolculukta geçirilecek bir kazaya da işaret eder. Hayallerin sona ermesi nedeni ile kişinin yaşayacağı umutsuzluğun boyutlarının giderek fazlalaşacağını, psikolojik olarak ağır bir depresyona girileceğini de bildirir. Diğer bir yoruma göre ise, bebek ölmesi görenlerin ömürleri sıkıntısız ve uzun olur.

Rüyada Bebek Kaybetmek:

Bebeğini kaybettiğini gören kişi, sorumluluklarını umursamadan yaşadığı için, hayatına hiçbir zaman yeteri kadar yön veremez ve başkalarının aklıyla hareket eder. Elindekinin kıymetini bilmeyen kişinin, sonunda her şeyini kaybedeceğine ve çevresi tarafından acınası gözlerle bakılacağına da işaret eder. Başka bir yoruma göre de rüya sahibinin hastalığı ile ilgili sorunları varsa çözüleceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına da yorumlanır. Ömrünü kimseye ihtiyaç duymadan ve sıkıntı çekmeden geçirecek olan kişilere de tabir edilen rüya, her anı güzel geçecek bir hayata da işarettir.

Rüyada Çocuğunu Kaybedip Ağlamak:

Sevindirici önemli gelişmelere haber veren rüya, aile veya akrabalar ile ilgili uzun süredir devam eden ve çözülmeyen sorunların da artık çözüme kavuşacağını, kişilerin sevdikleri ile beraber daha huzurlu bir hayata kavuşacağını bildirir. Çocuk kaybedip ağlayan kişi, önce sıkıntılar çeker ama daha sonra hayatın en güzel tarafları ile tanışır.

Rüyada Bebek Ölmesi Görmenin Psikolojik Tabiri:

Sembolik açıdan kişinin bebek ölmesi görmesi, hayallerinin bir bir yok olduğuna, kendisini ayakta tutan değerlerin zayıfladığına ve güçsüz kaldığını hissetmesine yorumlanır. Hayata güçlükle tutunulduğunun da tabiri olan rüya, yalnız hisseden ve kendisini herkesten soyutlayan birinin ifadesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. cansu dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 2. berna dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. erkan dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 4. erkan dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. elif dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle