Rüyada Bebek Emzirmek Görmek

Rüyada Bebek Emzirmek Görmek:

Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kişiden ziyade çocukları ile ilgilidir. Rüya sahibinin, evlatlarından razı olacağına, onların başarıları ile gururlanacağına ve yaptıkları işlerde aldıkları başarılar ile mutlu olacağına işaret edilir. Aynı zamanda, aile hayatında ve sosyal hayatta huzur ve mutluluğa ulaşmaya ifade edilir.

Rüyada Bebek Yıkamak:

Rüyada bebek yıkamak, rüyayı gören kişinin, refaha kavuşup huzur, neşe ve sevinç içinde bir hayat süreceğine delalet edilir. Çok arzulanan bir iş için yetkili kişiden ya da kurumdan gelecek müjdeli ve hayırlı habere yorumlanır. Rüyada bebek yıkadığını gören kişinin amelleri temiz ve ahlakı güzel olur. Bu rüya halis niyete, insanlara yardım etmeye, toplum tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimse olmaya, her anlamda mutluluğa, özellikle çocuklara ihsanda bulunmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Bebek Doğurmak:

Rüyada bebek doğurmak, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı ve yapacağı şeyler ile ilgili olarak karşılaştığı problemlerden kurtulmasına ve çok güzel şeyler ile karşılaşmasına işaret edilir. Bazı alimlere göre rüyasında bebek doğuran kişi, eğer sıkıntıları varsa bu sıkıntılardan kurtulur; eğer borçlu ise maddi durumu düzelerek borçlarını öder; eğer evlenmek istiyorsa yakında karşısına güzel bir kısmet çıkar. Bebek doğurmak her türlü muradın gerçekleşmesidir. Bu rüyayı gören isteklerine kavuşur, üzüntüleri biter ve her anlamda şanslı olacağı bir yıl geçirir.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek:

Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişi eğer bekar birisi ise, uzun bir süreden beri hayırlı bir kısmet bulup çoluk çocuğa karışmak istediğine tabir edilir. Eğer rüya sahibi evli ise, bir çocuk sahibi olmak istediğine delalet edilir. Bazen de bu rüya eğer kızı varsa ondan göreceği hayırdır. Bazı âlimlere göre ise eğer gören kimse hamileyse kız çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek:

Rüyada erkek bebek emzirmek, güzel rüyalardandır. Çocuklara karşı özel bir sevginiz olduğunu gösterir ve hayırlı bir haber alacağınıza işaret eder. Gelecek sizin için çok hayırlı olacak diye ifade edilir. Bazı tabirciler rüyada erkek bebek emzirmeyi sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda mutlu olmaya ve üzüntülerin yerini feraha bırakmasına yorulur. Erkek bebek emziren kimse, iş hayatında yapacağı girişimlerden hep güzel sonuçlar alarak başarıya ulaşır.

Rüyada Bebek Çalmak:

Rüyada bebek çalan kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisine ait düşünceleri başka insanlara zorla kabul ettirmeye çalıştığına ve uzun yıllar boyunca böyle davranmaya devam edeceğine işaret  edilir. Bazı tabirciler ise bebek çalmayı haram mal elde etmeye, kazancını meşru olmayan yollardan sağlamaya yorarlar. Rüyada bebek çalmak, sırrı ifşa etmeye, emanete hıyanet etmeye, işlerin ehil olmayan kişilere verilmesine de yorulabilmektedir.

Rüyada Bebek Arabası Görmek:

Rüyada bebek arabası görmek, iyi bir şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişinin, son zamanlarda çok uğraştığı bir sorun olduğuna ve en kısa süre içinde yaşanacak güzel olaylar ile bu sorunlardan kurtulacağına yorulur. Bebek arabası, kişinin halis ve iyi niyetli amelleridir. Bu rüyayı gören kişi, başka insanlara karşı sürekli güzel ve temiz düşünceler besler. Bu yönüyle de sürekli toplum tarafından sevilir ve kendisine saygı duyulur.

Rüyada Bebek Elbisesi Görmek:

Rüyada bebek elbisesi gören kişinin, davranışlarının ve hareketlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal aldığına ve her geçen gün daha olgunlaştığına yorulur. Bebek elbisesi bekarlar için evliliğe evliler içinse yeni bir bebeğe yorulur. Bazı alimlere göre ise bu rüya ailenin genişlemesi, akrabaların artması, çocukların çoğalması ve kişinin güzel geçireceği bir ömür demektir.

Rüyada Bir Erkeğin Bebek Emzirdiğini Görmesi:

Rüyada bir erkeğin bebek emzirmesi hayırlı değildir. Bu rüya bazen hastalanmaya ve sıkıntıya girmeye delalet eder. Böyle bir rüya gören erkek gerçek hayatta karakterine ve fıtratına aykırı davranır ve bu yönden de günaha girer. İş ve özel hayatta sıkıntı yaşamaya, aile hayatında tartışmalara ve huzursuzluklara da işaret olabilmektedir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Emzirmek:

Rüyasında kendi çocuğunu emziren kişi, o evladından büyük ihsanlar ve hayır görür. Bu rüya ileride anne babasına yardım edecek, onlara yardımda bulunacak ve onların ihtiyarlıklarına yetişerek tüm sıkıntılarını giderecek oldukça iyi huylu ve güzel karakterli bir çocuğa alamet eder. Bazen de çocuğun anne babasından yardım görmesine ve onlar sayesinde yükselmesine yorulmaktadır.

Rüyasında Bir Hayvanı Emzirdiğini Görmek:

Rüyasında bir hayvanı emzirdiğini görmek hayvanın durumuna göre yorumlanır. Rüyada bir kediyi emziren hilekar ve sinsi bir kişiyi dost edinir; bir köpeği emziren düşman sahibi olur veya kendisine kötülük etmek isteyen, oldukça tehlikeli bir kişiden zarar görür; bir koyunu emziren birçok iyiliklere ve yardımlara kavuşur ve sıkıntılarından kurtulur; bir tilkiyi emziren kurnaz ve hileci bir adamla karşılaşır; bir kurdu emziren güçlü ve kaba bir kişiyle aynı mecliste bulunur demektir.

Rüyada Emzirdiği Bebeğin Büyüdüğünü Görmek:

Rüyada emzirdiği bebeğin büyüyüp yetişkin olduğunu gören kimse insanlara faydalı olan ve toplum içinde seçilen bir kişi olur. Bu rüya oldukça güzeldir. Hayırlı amellerin varlığına, takvalı bir adama, dünya hayatından uzaklaşıp ahiret hayatına yönelen dindar bir kimseye delalet eder.

Rüyada Memelerinde Süt Görmek:

Rüyasında memesinde süt gören kişinin eline çokça hayırlı mal geçer. Bu rüya kişinin geçimini temiz ve güzel yollardan sağlamasına, rızkın bereketlenmesine, iş hayatında başarılı olmaya, huzurlu ve güzel bir aile hayatına, toplum içinde yükselmeye ve saygı görmeye, insani anlamda derecenin yükselmesine yorulur. Rüyasında memelerinden sütün akıp taştığını gören kimse çok fazla mal kazanır ve bu rüya zenginliğe, ganimet elde etmeye yorulur.

Rüyada Bebeğin Ağladığını Görmek:

Rüyasında bebeğin ağladığını gören kimse, gerçek hayatında merhamet sahibi bir kimse olur ve hayatı boyunca insanlara yardım eder. Böyle bir rüya genellikle tersi ile yorulmaktadır. Rüyada ağlamak gerçek hayatta gülmeye, sevinmeye, esenliğe, gönlün hep mutlu ve mesut olmasına delalet eder. Rüyada bir bebeğin meme için ağladığını görmek, geçimini kazanırken rüya sahibinin bazı sıkıntılar çekmesine veya çoluk çocuğunun nafakasını boşa harcamasına alamet eder.

Rüyada Bebeğin Sesini Duymak:

Rüyada bebeğin sesini duyan kimse, yakında çok sevineceği ve güzel bir haber alır. Bu rüya, sevinçli havadisler yaşamaya, mutlu olacağı ortamlarda bulunmaya, bazen evli kişiler için çocuğa, hamileliğe, bekarlar için evlenmeye, kısmetin çıkmasına ve o kişinin hali vaktinin iyi olmasına alamet eder.

Rüyada Bebeği Kucakladığını Görmek:

Rüyasında bebeği kucaklamak, sıkıntıların biteceği ve üzüntülerin dağılacağı günlerin çok yakında olduğunun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kimse yakın zamanda çok güçlü ve kudretli aynı zamanda da varlıklı bir insandan yardım görerek, tüm sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulur. Bu rüya insanlara merhamet gösteren iyi huylu ve çok yetenekli bir kimseye de yorulabilmektedir.

Rüyada Kendi Memesinden Süt Sağdığını Görmek:

Rüyasında kendi memesinden süt sağan kimse, elindeki malı harcayarak maddi anlamda zor duruma düşer. Bu rüya çalışmadan hazır paralarından yemek, boş zamanlarını iyi değerlendirememek ve kendisine faydası olmayan amelleri işleyerek toplum içinde rezil olmak anlamındadır. Kendisi sütünden sağıp kendisi içen kişinin bu rüyası da aynı anlamdadır. Eğer rüyada sütünüzü sağıp birine içirmişseniz bu rüya, eğer içirdiğiniz kişiyi tanıyorsanız ona, eğer tanımıyorsanız insanlara ihsanda bulunmaya, yardım etmeye yorulur.

Rüyada Bebeğin Memeden Süt Emmesi:

Rüyada herhangi bir bebeğin memeden süt emmesi hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilir. Bu rüya, gören kişinin gerek maddi gerekse manevi anlamda huzura kavuşmasına, menfaat elde etmesine, eline geçecek para ve mala, sıkıntılardan kurtulmasına ve kederlerini yerini sevincin, mutluluğun almasına delalet eder. Memeden süt emen bebek, bazen de gerçek hayatta sizden yararlanmak isteyen ve fırsat kollayan insanların var olduğuna dair bir işarettir.

Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek:

Rüyada konuşması daha uygun olmayan bir bebeğin konuştuğunu görmek gerçek hayatta rüya sahibini şaşırtacak ve oldukça heyecanlandıracak olayların meydana gelmesine, onun hayatında oluşacak değişikliklere, bazen yeni başlangıçlara ve iş hayatında yaşayacağı önemli olaylara işarettir. Bebeğin kendi diliyle konuşması daha hayırlıdır. Böyle bir rüya alınacak güzel haberlerin müjdecisi demektir. Bu rüyayı gören kısa zamanda oldukça mutlu olacağı sevindirici havadisler öğrenir ve bundan dolayı birçok hayra ve güzel amele ulaşır.

Rüyada Bebek İle Oynadığını Görmek:

Rüyasında bir bebek ile oynayıp vakit geçirmek, gerçek hayatta da oldukça güzel zamanlar yaşayacağınıza, dostlarınızla birlikte yapacağınız muhabbetlere, her anlamda mutlu olacağınız bir güne ve kişinin içinde bulunduğu durum eğer kötü ise bu durumdan kurtulup mutlu bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Böyle bir rüya bekar kimseler için hayırlı ve güzel evlilikler demektir. Çocuğu olmasını isteyenler bu rüyayı görseler yakın zamanda hayırlı ve güzel bir çocuğa kavuşurlar. Rüyada bebekle oynayan kimsenin bir yakını hamile kalır veya uzun süredir beklediği güzel haber kendisine ulaşır. Bu rüya bazen de kısmetin armasına, rızkın bereketlenmesine, aile hayatındaki huzur ve mutluluğa, eşlerin arasının düzelmesine, evliliklerde yaşanan problemleri bitirecek önemli hadiselerin vuku bulmasına ve her anlamda rahatlığa ve ferahlığa yorulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. serengil dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 2. mediha dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. Elif dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bebek Emzirmek Görmek

 4. kartalgaga dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 5. Dilek dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

BİR YORUM YAZ
site ekle