Rüyada Bebek Emzirme Görmek

Rüyada Bebek Emzirme Görmek:

Rüyada bebek emzirme, kişinin küçücük işlerde dahi büyük bir titizlik gösterdiğine, yardıma ihtiyaç duyanların her an yanlarında olmaya çalıştığına, İslami açıdan çok büyük bir sevap işine girişeceğine alamettir. Emzirilen bebek kız evladıysa kişi kendi evlatlarından her zaman ilgi ve sevgi görür. Aile içinde dayanışma artar. Erkek bebek emzirmek hayatı boyunca şanı ve şöhretiyle nam salacak, asla harama el uzatmayacak çocuklara sahip olunacağına delalettir. Bekar birinin bebek emzirmesi ise öksüz bir çocuğa annelik yapacağına ya da eşini kaybetmiş ve çocuğu olan biriyle evleneceğine, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine işaret edilir.

Rüyada Kendi Bebeğini Emzirmek:

Uzun zamandır hasret kalınan bir gebelik müjdesine alamet olduğu gibi, kişinin ettiği duaların kabul gördüğüne de yorumlanır. Her türlü rızık kapısının kişiye açılacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, çocuğu olanlar için onların mürüvvetini görmeye ve önemli görevlerde yer alacak, mevki sahibi evlatlar olacaklarına alamettir. Çocuğu olmayan biri için elde edilecek makama, bir erkeğin kendi bebeğini emzirdiğini görmesi ise ailesine karşı şefkatli davranışlarda bulunacağına alamet edilir.

Rüyada Başkasının Bebeğini Emzirmek:

Manevi dünyasında her zaman kendisini daha iyi bir insan yapmak için uğraş veren rüya sahibinin, temiz kalpli oluşuna, her işi gönülden yaptığına ve vefalı olduğuna, yaşlılara, kimsesizlere kucak açtığına, elindekini ihtiyacı olanlarla paylaşmakta sakınca görmediğine, her canlıya Allah için yardımda bulunduğuna ve kalbinin sevgi dolu olduğuna alamettir. Hastalıklardan kurtulmak anlamına da gelen rüya hamile bayanlar için sağlıklı bebek sahibi olmak anlamına yorulur.

Rüyada Bebek Emzirmenin Psikolojik Yorumu:

Bebeğini kaybetmiş kimselerin veya sütten kesilen annelerin, yeni doğum yapanların ya da bebek sahibi olmayı çok isteyenlerin gördüğü normal kabul edilen rüyalar arasındadır. Çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşan kişilerin içinde bulundukları ruh hallerini de simgeleyen rüya, anaç duyguların kişide egemen olduğunun da tabiridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. logologo dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 2. halil dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. Ayla dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. Zeren dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 5. umut dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bebek Emzirme Görmek..

 6. sebnem dedi ki:

  Emeğinize sağlık Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle