Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek:

Rüyada bebek emzirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, cinsiyetine bağlı olarak birkaç farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi hamile bir kadın ise, çok büyük işler yapacak, çok üst mevkilerde bir işe sahip, yardımsever ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder. Eğer evli bir kadın bu rüyayı görmüşse yakın bir zamanda bir bebeği olacağına ve çok mutlu olacağına alamet eder. Rüya sahibi bir erkekse eğer çok büyük ve beraberinde çok zarar getirecek sıkıntılar ve sorunlarla karşılaşacağına tabir eder.

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek:

Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde hamile kalacağına ve Allah’ın izni ile evin neşesi olacak bir kız bebek dünyaya getireceğine işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Emzirdiğini Görmek:

Uzun zamandan beri tek başına yaşayan rüya sahibinin, kendisine uygun bir kısmet ile evleneceğine ve yakın bir zamanda bir erkek bebek sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Bekar Birinin Bebek Emzirdiğini Görmek:

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda kısmetine kavuşup evleneceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Bebek Emzirdiğini Görmek:

Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde doğum yapacağına ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alacağına tabir eder.

Rüyada Başkasının Bebek Emzirdiğini Görmek:

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin yakın zaman içerisinde pek tanınmayan birisinden vadeli bir borç alacağına ve bu borç sayesinde iş hayatında yaşanan çok büyük sıkıntıların son bulacağına ifade edilir.

Rüyada Erkeğin Bebek Emzirmesi:

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve kendisini ruhsal olarak olumsuz etkileyecek olaylarla karşılaşacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. love dedi ki:

  Tsk Admin

 2. BirDOST dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. texasradikal omasker42 dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. yagmur dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. tumer dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 6. hayal dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 7. Sevgi dedi ki:

  Beğendim. Admin

 8. Eylul dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle