Rüyada Bebek Düşürmek Görmek

Rüyada Bebek Düşürmek Görmek:

Rüyada bebek düşürmek, olumsuz şekilde bir düşünceye kapılmanın sonunda, olayın başa geleceğinin işaretidir. Kötüye yorduğunuz bir durumun gerçekleşeceği ve sizi üzen bir haber alacağınız akla gelmelidir. Rüyanın işaret etmiş olduğu diğer bir konu da zarara uğramaktır. Maddi ya da manevi anlamda, çeşitli zararlar görmek ve sorunların ortaya çıkması, rüyanın yorumlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüya hakkında yapılan yorumlardan sonuncusu ise suçlanmaktır. Bir olay ile ilgili olarak çevrenizden tepki almanız ve suçlanmanız düşünülmelidir. Bu olayın sizi ciddi manada gereceğini de söylemek gerekir.

Rüyada Düşük Yapmak Görmek:

Hayatınızdaki meşru olmayan iş ve ilişkilere delalettir. Bu meşru olmayan durumları siz ortaya çıkarmıyor bile olsanız, iletişimde olduğunuz kişilerin çeşitli bağlantıları nedeniyle, sizin de sorun yaşayacağınız rüyaya bakarak söylenebilir. Son zamanlarda artan bu konularla ilgili oturup düşünmenin vakti geldi, demektir.

Rüyada Bebek Ağlaması Görmek:

Bir küslüğün ortaya çıkması ve bu durumun sizi oldukça üzmesi şeklinde algılanmalıdır. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişi ya da kişilerle olan küslüğünüz, hayatınızın olumsuz anlamda değişmesine ve allak bullak olmasına sebep olacaktır. Dolayısıyla, haksız olan kişinin siz olduğunuzu da bilmelisiniz.

Rüyada Ölü Bebek Görmek:

Kötü sonuçlanacak olan bir değişim akla gelmeli. Her değişimin olumlu olacağı şeklinde bir kural olmadığı için bir yanlış düşünceden ve karardan söz etmek mümkündür. Düştüğünüz yanlıştan çıkmak zaman alacak ve sizi mutsuz edecek demektir.

Rüyada Hamileyken Bebek Düşürmek Görmek:

Kendinize karşı eleştirilerinizi göstermektedir. Rüyanın, kendisini başkaları karşısında olduğundan daha aşağıda görmek şeklinde yorumlanması söz konusudur. Kendinize fazlasıyla haksızlık yaptırdığınız ve bu durumun da sinirlerinizi bozduğu ortadadır. Bu sebeple, kendinize bu kadar zarar vermeden önce iki kere düşünmek faydalı bir karar olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. meldak16 dedi ki:

  Rüyada Bebek Düşürmek Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 2. anay_1978_uzptt dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 3. Elif dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. sr5dc4 dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 5. sinan dedi ki:

  O kadar güzel ki. Orhan

 6. gülhan dedi ki:

  Bende begendim. Orhan

 7. CANSU dedi ki:

  Beğendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle