Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek:

Rüyada bebek doğurduğunu görmek, özellikle sıkıntıda olan veya hasta bulunan kişiler için yaşanılan tüm bu zorlukların sona ermesine alamet eder. Rüyada doğurmak ferahlamak ve rahatlamak anlamına gelir. Özellikle başında bir bela olan kişi için bu korktuğundan emin olmaya, tüm rahatsızlıkların bitip her türlü üzüntünün sona ermesine delalet eder.

Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak:

Kız çocuğu âlimlerin çoğuna göre müjdeli haberlere, yaşanılacak güzel hadiselere delalet eder. Bu nedenle rüyasında bir kız çocuğu doğuran kimsenin başına oldukça güzel olaylar gelir veya rüya sahibi uzun süredir beklediği mutlu eden bir habere yakın zamanda kavuşur.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak:

Rüyasında erkek çocuğu doğuran kimsenin hanesine bolluk ve bereket artar. Böyle bir rüya talihin artmasına, şanslı olmaya, hem iş hem de özel hayatınızda mutlu olacağınız ve her anlamda şanslı olacağınız bir döneme delalet etmektedir. Bazı tabirciler içinse bu rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Zorlukla Doğurduğunu Görmek:

Rüyasında zorluk çekerek bebek dünyaya getiren kişi sıkıntıdan sonra ferahlığa kavuşur. Bu rüya hayatınızda mücadele etmeden veya meşakkat çekmeden bazı güzellikleri elde edemeyeceğinize; fakat çektiğiniz bu sıkıntılardan sonra karşınıza çıkacak çok talihli ve güzel hadiselere işaret .

Rüyada Bir Erkeğin Doğurması:

Fıtraten yapılması mümkün olmayan bir şeyi rüyada yapmanın genellikle yorumu olumsuz olmaktadır. Bu nedenle rüyasında bir erkeğin doğurduğunu görmesi gerçek hayatta yaşayacağı sıkıntı ve kederin habercisidir.

Rüyada Normal Doğum Görmek:

Rüyasında normal doğum yapan kimse zorlanmadan ve doğal yollardan başarı ve kazanç elde eder. Bu rüya gören kişinin helalinden kazanacağı mala, paraya ve şn, şöhrete de delalet eder. Normal doğum yapmak, zorluk çekmeden elde edilen para, miras yoluyla size kalacak mala da işaret edebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. necla dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. ZeyNeP dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 3. mehtap dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

 4. nikol dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 5. hocetin dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 6. asuman dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 7. mazhar dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

 8. cemay dedi ki:

  sağolun Orhan

 9. alps007 dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

BİR YORUM YAZ
site ekle