Rüyada Bebek Bulmak Görmek

Rüyada Bebek Bulmak Görmek:

Rüyada bebek bulmak, yepyeni bir heyecan içinde olunacağını müjdelediği gibi, avantajlı işler içinde olmak, yeni ve farklı bir kulvarda iş açmak, kişisel ilişkilerde de anlayışlı, hoşgörülü, neşeli kimselerle tanışmak anlamlarına gelir. Bebek bulduğunu gören kimsenin başındaki uğursuzluklar, yaşadığı aksilikler yok olur. Her açıdan müreffeh bir yaşamın işaretçisi olan rüya, ruhani konularda da kişinin farklı arayışlar içine gireceğini, kendisini her açıdan geliştirmek için türlü fırsatı kullanacağını da ifade eder. Bekar biri bebek bulursa, daha önce başından evlilik geçmiş ve çocuğu olan biri ile evlilik yapar. Evli kimseler için de bebek müjdecisidir.

Rüyada Bebek Kaybetmek Görmek:

Hayra yorulmayan bir rüyadır ve özellikle evli, bebek bekleyen kadınlar için düşük gibi olumsuz gelişmelere yorumlanır. Bebek kaybedilmesi, ümitsiz bir durum içine düşülmesinden dolayı kişinin psikolojik bir buhrana kapılacağı, kimsenin sözünü dinlemeyip burnunun dikine giderek sıkıntılarını daha da büyüteceğini işaret eder. Kişilik bölünmesi veya ani, olumsuz tepkilerde bulunarak çevrenin olumsuz eleştirilerini üzerine çekmek anlamlarına da yorulur. Bebek kaybetmek iş konusunda da olumsuz yorumlanır. Parasal konularda mantıksızca hareket edilmesinden dolayı, sonucunun görülemeyeceği işlere girişileceğini ve eli boş dönüleceğini de bildirir.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak Görmek:

Büyük bir beklentinin yakın gelecekte gerçek olacağını bildiren rüya, kişinin elindekinin kıymetini bilen, vefalı ve dürüst bir kimse olduğunu da gösterir. Ailesinden ve çevresinden pek çok hayır duaları alan biri olunduğuna, dünya işlerinin de, ahiret hayatının da son derece güzel olacağını bildiren güzel ve hayırlı bir rüya demektir.

Rüyada Bebek Bulmanın Psikolojik Tabiri:

Gerçek hayatında bebek sahibi olmak ile ilgili sorunlar yaşayan ve çocuk sahibi olma arzusu çok yüksek olan kişilerin bilinçaltlarından kaynaklanan sembolik bir rüya demektir. Psikolojik olarak bir diğer anlamı da, kişinin depresif bir ruh halinde olduğunu, içinde bulunduğu olumsuz koşullardan kurtulmak için bir çıkış yolu aradığını da bildirir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. aşk dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. Neslihan dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 3. life dedi ki:

  Çok çok güzel B

 4. kbalci51 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 5. seyirci dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 6. Bu adam dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 7. esra18 dedi ki:

  Süper bi bölüm B kategorisine dahada genişletin Admin

 8. kerem dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 9. Iale dedi ki:

  Rüyada Bebek Bulmak Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

BİR YORUM YAZ
site ekle