Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada Bebek Bezi Görmek:

Rüyada bebe bezi görmek, bezin durumuna göre değişkenlik gösterir. Eğer bebek bezi kirli ise kişinin eline geçecek mala, fakirlik çekenler için zenginleşmeye veya gören kişiye kendi evladı tarafından yapılacak yardımlara ve çocuğunun ileride çok zengin ve meşhur birisi olup kendi anne ve babasını da yüceltmesine işarettir. Rüyada temiz bebek bezi ise elden çıkacak mal ve bir miktar para anlamına yorulur.

Rüyada Bebek Bezi Yıkamak:

Rüyasında bebek bezi yıkayan kimse çalışma hayatında başarısız olur veya kolay yoldan kazandığı malını kaybeder. Bu rüya bazı tabirciler için ise rüya sahibinin çocuğunun güzel ahlakına, eğer rüyayı gören kişi bekar ise ileride çok hayırlı bir evladının olmasına işaret eder.

Rüyada Çocuğa Bebek Bezi Bağlamak Görmek:

Böyle bir rüya gören kişi, eğer sıkıntı içindeyse tüm sıkıntıları tanışacağı iyi huylu ve ahlaklı bir adam sayesinde ferahlığa dönüşür. Bu rüya bazen de sizin elinizle muhtaç bir insanın sıkıntı ve üzüntüsünün giderilmesine veya merhamet duygunuzun yüksekliğine alamet edilir.

Rüyada Bebek Bezi Bağlamak Görmek:

Rüyasında bebek bezi bağlayan kimse toplum içinde küçük düşeceği hareketlerde bulunur. Bu rüya gören kişiye yapılan bir uyarıdır. Eğer hareketlerinize dikkat etmezseniz insanların sizi ayıplayacağına ve çevrenizden uzaklaşacaklarına delalet edilir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek:

Bu rüya, pişman olacağınız bir harekette bulunacağınıza veya iş hayatınızda sizi çekemeyen bir kimse yüzünden başarısız olup amirinizden azar işiteceğinize alamet edilir. Rüyada oyuncak bebek ile oynayan kimse boş işler peşinde koşar veya kendisine faydasız ameller işler demektir.

Rüyada Erkek Bebek Bezi Görmek:

Rüyada erkek çocuklarına ait bebek bezi gören kimse bereketli ve bollukla geçecek bir döneme girer demektir. Bu rüya bazen de alacağınız güzel ve müjdeli bir habere delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. yaren dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. ADAM dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bebek Bezi Görmek

 3. Servet dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 4. myway dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 5. efe dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 6. Oyanur dedi ki:

  Süper bi bölüm B kategorisine dahada genişletin Admin

 7. kantan_ali_961 dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 8. Sevda dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 9. Gülseren dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Bebek Bezi Görmek yazıları çok güzel..

 10. soner özcan dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle