Rüyada Bebek Bakmak Görmek

Rüyada Bebek Bakmak Görmek:

Rüyada bebek bakmak, eli geniş bonkör bir adama, hastalar için sağlığına kavuşmaya, yüksek derecelere gelip makam ve mevki sahibi olunmasına, ün ve şöhret kazanmaya, kuvvetli ve güçlü bir adama, karmaşık olaylara, yoksulluktan sonra zenginliğe, zahmetle elde edilecek çok fazla mala, paraya ve ganimete alamet edilir.

Rüyada Bebeği Pışpışladığınızı Görmek:

Rüyada bebeği pışpışlayarak uyuttuğunuzu veya onunla oynadığınızı görmeniz, insanların hoşlanacağı hareketlerde bulunacağınıza, yardımsever, merhametli ve kişilere ihsanda bulunan cömert bir kimse olduğunuza delalet eder. Bu rüya aynı zamanda insanları kandıran, onlarla oyun oynayan ve içten pazarlıklı olan bir kimseden gelecek şerre, fakat bu kötülüğü önceden görüp bütün hepsinden kurtulmaya da işaret edilir.

Rüyada Bebek Arabası Görmek:

Rüyada görülen bebek arabası genellikle yolculuğa delalet eder. Rüyasında bebek arabası gören kişi uzun ve güzel bir yolculuğa çıkar ve sağ salim geri döner. Bu rüya aynı zamanda elde edilecek kazanç ve çokça mal, mülktür. Yine bu rüya güzel uğraşlara, farklı etkinliklerin içerisinde bulunacağınıza, gezmeye ve yeni arkadaşlıklara da yorulabilir.

Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek:

Rüyada görülen bakıcı insanların yardımına koşan iyi niyetli bir kişidir. Bu rüyayı gören kişi kısa süre sonra iyi ve kendisine güvenebileceği dostlar edinir. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmak için güçlü bir kişiden yardım görmeye, kısa sürede tüm zorluklardan kurtularak feraha ermeye, iyi insanların bulunduğu bir topluluğa girmeye ve hayatınızı değiştirecek bir takım havadisler almaya da delalet edilir.

Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek:

Rüyada bebeğin konuştuğunu gören kişi hiç beklemediği yerlerden kendisini mutlu edecek müjdeli havadisler alır. Bu rüya tam ümitsizliğe düşmüşken ele geçecek nimetlere, bereketin artmasına ve her anlamda mutlu bir döneme girdiğinize delalet eder. Rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulup rahatlar; yine her türlü dertleri sevince döner.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. aslan dedi ki:

    Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

  2. umut dedi ki:

    Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

  3. hamit dedi ki:

    siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

BİR YORUM YAZ
site ekle