Rüyada Bebek Aldırmak Görmek

Rüyada Bebek Aldırmak Görmek:

Rüyada bebek aldırmak, kişinin hayatı ile ilgili ne yapacağını bilemediği, doğru kararlar veremediği ve yaptığı hatalar nedeni ile hem kendi hayatını, hem de ailesinin hayatını sıkıntıya soktuğunu tabir eder. Evli kimseler için bebek aldırmak karı koca arasında çözümü ayrılık veya boşanma ile sağlanabilecek olan anlaşmazlıklara ve aile birliğinin sarsılıp, kişilerin birbirlerinden uzaklaşacağına yorumlanır. Bekar kimseler için bebek aldırmak son anda meydana gelecek aksilikler nedeni ile yolculuk ertelemeye ve nişan bozmaya işaret eder. Bebek aldırdığını gören kimse ağzından çıkan kötü sözler nedeni ile en yakın arkadaşını kaybeder ve büyük bir pişmanlık yaşar. İslami açıdan ise çok büyük bir günah işlemek anlamına gelen rüya kişiyi tövbe etmesi gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada Bebek Düşürmek Görmek:

Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi kendisi için hayırlı sonuçlanacak bir olay yaşar. Genellikle büyük bir sıkıntının kendisine musallat olduğunu düşünen kimselerin, bu olayın aslında hayra vesile olduğunu anlaması olarak da tabir edilebilir. İslami olarak başa gelecek bir beladan ve bu sıkıntıdan ders alarak yaşamaya alamet eder. Evliler için bebek düşürmek gerçek hayatta da hamilelikle ilgili sorunlar yaşanması anlamına yorulur.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak Görmek:

Büyük bir dileğin gerçekleşeceğini müjdelediği gibi kişi için çok sürpriz fakat aynı zamanda şaşırtıcı gelişmeler yaşanacağına da alamet eder. Bebek sahibi olmak bekarlar için yanlış bir hareketin sonucunda yaşanacak kavgaların veya sevgili ile ayrılığın sembolü olduğu gibi, evli kişiler için de evlat sahibi olunacağına işaret edilir.

Rüyada Bebek Aldırmanın Psikolojik Tabiri:

Psikolojik olarak gerçek yaşamında bebek aldıran veya kaybeden kimseler bilinç altlarından kaynaklı şekilde bu tip rüyalar görebilirler. Yaşanılan olaylar günlük hayatta kişiyi çok derinden etkilediğinde rüyalarda aynı olayları benzer şekillerde görmek psikolojik olarak son derece normal olarak tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Ayşe dedi ki:

  Beğendim. Admin

 2. Elif Demir dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

 3. deathman dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. Bostan dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 5. hocetin dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 6. Osman dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 7. kemalk46 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 8. Şebnem dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 9. Gamze dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 10. arıza dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 11. erhan dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 12. akanborsaci dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelOrhan

 13. cnyt8784 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

BİR YORUM YAZ
site ekle