Rüyada Bebek Ağlaması Görmek

Rüyada Bebek Ağlaması Görmek:

Rüyada bebek ağlaması, yakında sizden yardım dileyecek muhtaç bir kimsenin habercisidir. Bu rüya zor durumda olan birine işaret eder. Bebek ağlaması bazen de gülmeye, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya delalet edilir.

Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak:

Bu rüya, sürekli insanlar için çalışan ve onların iyiliği için mücadele eden bir adama delalet eder. Çevresinde sürekli yardıma muhtaç kişiler bulunan bu kimse iyi huyu ve güzel ahlakı ile insanların sevgisini ve takdirini kazanır.

Rüyada Ağlayan Bebek Sesi Duymak:

Rüyada ağlayan bebek sesi duymak, çevrenizde gülen ve neşeli vakitler geçiren birtakım kişilerin bulunacağına veya eğlenceli bir dost meclisinde bulunup insanlarla keyifli vakitler geçireceğinize delalet etmektedir. Rüyada ağlamak genellikle gerçek hayatta gülmeye yorumlanır.

Rüyada Ağlayan İkiz Bebek Görmek:

Ağlayan ikiz bebekler alacağınız iki tane müjdeli haberdir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda sevineceği ve tüm üzüntülerinden kurtulacağı güzel bir havadisle karşılaşır. Bazen de bu rüya sizinle dost olacak iki arkadaşa ve onlarla geçireceğiniz zamanlara işaret eder.

Rüyada Ağlayan Bebek Sevmek:

Rüyasında ağlayan bir bebeği seven kişi meşakkatle bir mal elde eder veya sıkıntıdan sonra çok güzel ve hayırlı nimetlere ulaşır. Bu rüya gerçek hayatta bir kimseyi teskin etmeye, üzüntü çeken insanlara teselli vermeye de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kundakta Ağlayan Bebek Görmek:

Kundağa sarılı ağlayan bebek gören kişi, bir suçla itham edilerek cezalandırılır veya mahkemeye gitmek zorunda kalır. Bu rüya hapiste bulunanlar içinse kurtuluşa delalet eder. Kundağa sarılı bebek, sizin için zor olan bazı durumlarla karşılaşmanıza, bazen hapislik hayatına da işaret edilir.

Rüyada Kan Ağlayan Bebek Görmek:

Kan ağlayan bebek görmek, kişinin şan ve şöhret sahibi olmasına veya tehlikeli bir gönül ilişkisine girmesine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Şinasi dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 2. alps007 dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 3. pisluq dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. erdal dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 5. ece dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 6. polyana dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 7. pol dedi ki:

  Teşekkürler Orhan

 8. orhn88 dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

 9. kemalk46 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle