Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek

Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek:

Rüyada bebeğinin olduğunu görmek, oldukça kısa bir sürenin ardından ortaya çıkacak olan kısmetleri ve başarıları gösterir. Rüyada bebek veya çocuğun görülmesi, rüyada olumsuz bir durum yer almıyorsa her zaman hayra yorulmaktadır. Maddi anlamda sağlanacak olan kazancın da işaret edilmekte olduğu bu rüya, güzel haberlerin size ulaşacağını müjdeler. Aile içerisinde bolluk ile bereketin hakim olmaya başlayacağı akla gelmelidir. Bebekle beraber ortaya çıkmaya başlayan bu hayırlı durumlar, sizi oldukça mutlu bir hale getirecek demektir.

Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek ve Emzirmek:

Küçük gelirlerin kısa zaman aralıklarıyla size ulaşmayı başlaması yakındır. Bu gelirlerin sizin tarafınızdan kullanılmadığı ve yatırım şeklinde bir kullanımla değerlendirildiği üzerinde durulmalıdır. Bu rüya sonucunda kazanılacak olan gelirin sizi maddi anlamda çok daha iyi hale getireceğine yorulur.

Rüyada Erkek Bebeğinin Olduğunu Görmek:

Erkek bebekle ilgili genel kanı başarı üzerinedir. Bununla beraber, maddi anlamda gelirin artış göstermesi, hayırlı bir kısmet olarak da anlamlandırılmıştır. Rüya hakkındaki bir diğer yoruma bakacak olursak, devlet kapısından hayırlı haber almak şeklinde bir işaretten de söz edilebilir. Bir sınav sonucu, bir iş, lehinize sonuçlanmış olan mahkeme kararı, bu rüyanın anlamına örnek verilebilir.

Rüyada Kız Bebeğinin Olduğunu Görmek:

Kız bebekle ilgili üzerinde en fazla durulan yorum, maddi anlamda sağlanacak olan yüksek gelirdir. Tabi, erkek bebekte olduğu gibi, bu rüyada da hayırlı bir kısmet almaktan söz edilir. Güzel haberler, başarı kazanmak da yine rüyanın sonuçları arasında kendisine yer bulmaktadır.

Rüyada Başkasının Bebeğinin Olduğunu Görmek:

Rüyanızda görmüş olduğunuz kişi eğer tanıdıksa, hayatında güzel ve mutlu bir döneme gireceğine, maddi ve manevi anlamda olumlu gelişmelere tabir edilir. Kişi tanımadığınız bir kişiyse, bu durumun sizin için gerçekleşeceğine ve ailenizle beraber hayırlı bir döneme girdiğinize alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. bengü dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 2. tülayım dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 3. AYDAN dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 4. Iale dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle