Rüyada Bebeğini Görmek

Rüyada Bebeğini Görmek:

Rüyada bebeğini görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına işaret edilir. Rüya sahibinin heyecanlanmasına, sevinmesine ve mutluluk gözyaşı dökmesine vesile olacak gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede hayata yeniden umutla bakacağına, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına ifade edilir.

Rüyada Bebeğini Evlatlık Vermek:

Rüyayı gören kişinin kendi kısmetlerine mani olacağı, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyeceği, bu nedenle kendini yaşayacağı pek çok güzellikten, imkandan, zenginlikten keyiften ve eğlenceden de mahrum edeceği anlamına yorulur. Rüya sahibinin kaybettiklerinin farkına varacağına ve ağlayıp sızlayacağına fakat yine de şifa bulamayacağına işaret eder.

Rüyada Bebeğini Emzirmek:

Rüyayı gören kişinin başarıları ile övüneceği, vatana ve millete hayır getirecek, kendisine nankörlük etmeyecek bir evlat yetiştireceğine, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çocuğu ya da çocuklarından razı geleceği şeklinde delalet edilir.

Rüyada Bebeğini Aramak:

Rüyayı gören kişinin daha rahat yaşamanın yollarını aradığına işaret edilir. Rüya sahibinin yeni gelir kapılarına ve kaynaklarına ulaşmak için mücadele ettiğine ve en büyük amacının da ailesini daha iyi şartlarda yaşatmak ve onlara daha güzel günler bırakmak olduğuna ifade edilir.

Rüyada Bebeğini Hasta Görmek:

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin sağlığa, huzura, kazanca, hayra, iyiliğe, güzelliğe ve berekete kavuşacağına tabir eder. Rüya sahibinin işinin gücünün yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, kişinin afiyette olacağına, keyfe, neşeye kavuşacağına ve eğlenceli günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bebeğini Yıkadığını Görmek:

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine ve güzelleşeceğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. elif dedi ki:

    Harika B

  2. DEMIR dedi ki:

    Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle