Rüyada Bebeğini Emzirmek Görmek

Rüyada Bebeğini Emzirmek Görmek:

Rüyada bebeğini emzirmek, gören kişi eğer bir bayansa oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Böyle bir gören kişi için feraha erme, rahatlama özellikle maddi külfetlerden ve borçlardan kurtulma anlamları taşımaktadır. Rüyada bebeğini emziren kişi maddi manevi güce erişerek mutlu ve huzurlu bir hayat sürer demektir. Bu rüya erkekler içinse iyi yorulmamaktadır. Sıkıntı ve zorluk anlamlarına yorulur.

Rüyada Emziren Kişi Görmek:

Rüyada herhangi bir kadının bir bebeği emzirdiğini görmek eğer o bayan tanıdıksa, kısa sürede tüm sıkıntılarından kurtulup ferahlamasına alamet eder. Bu rüya bazen de o kimsenin çocuk sahibi olacağına veya bekar ise evlenip güzel ve huzurlu bir yuva kuracağına delalet eder. Eğer rüyada bebek emziren kişi tanıdık birisi değilse, tüm sayılanlar rüya sahibi için geçerli olur.

Rüyada Bebeğin Meme Emmesi:

Rüyada meme emen bebek, eğer biliniyorsa ileride çok kuvvetli ve zengin bir kimse olur. Bu rüya bebek için hayırlıdır. Genellikle mal mülk sahibi olmaya, para kazanmaya yorumlanır. Bebek bilinmeyen birisi ise rüya sahibi uzun süredir uğraştığı bir çalışmanın sonucunu en güzel ve başarılı şekilde alır demektir.

Rüyada Bebeğin Sütten Kesilmesi:

Rüyada sütten kesilen bebek büyüdüğünde kendisine ulaşacak bazı nimetleri yanlış hareketleri ve davranışları sonucunda kaybeder demektir. Bazen de bu rüya bebeğin babası için mal kaybına, maddi anlamda sıkıntıya, iş yaşamında uğrayacağı bazı başarısızlıklara tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Ağzında Süt Görmek:

Rüyada bir bebeğin ağzında süt gören kişi, eğer o bebek kendisininse ileride çocuğu çok zenginleşerek ailesine katkıda bulunan ve çevresine de gücünü kullanarak yardım eden bir kimse olur. Süt halis niyete, güzel ahlaka ve günahlardan arınıp sevaplar işlemeye de delalettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse bahsi edilen karakterde olan bir kişidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Zülfiye dedi ki:

    Çok çok güzel Rüya Tabirleri

  2. burhan_tasci_b8 dedi ki:

    tek eksik olan resimler. Admin

  3. meldak16 dedi ki:

    Harika bir yazı Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle