Rüyada Bebeğin Olduğunu Görmek

Rüyada Bebeğin Olduğunu Görmek:

Rüyada bebeğin olduğunu görmek, bulunduğu durumdan başka bir duruma geçmeye, hayatta yeni başlangıçlara, tövbesinin makbul olmasına, günahlardan sakınmaya ve hatalardan dönmeye delalettir. Rüyada bebek olduğunu gören kişi, çalışmalarının meyvesini alır ve oldukça iyi bir kazanca nail olur. Bu rüya aynı zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha erilmesidir.

Rüyada Bebek Bulmak Görmek:

Bu rüya kişinin sağlık problemlerine, bazı hastalıklara, daha sonra bu hastalıklardan şifa bularak kurtulmaya alamettir. Yine bu rüya yeni bir iş bulmaya veya evlenerek çoluk çocuk sahibi olmaya da işaret edebilmektedir.

Rüyada Terk Edilmiş Bir Bebek Görmek:

Rüyasında terk edilmiş kimsesiz bir bebek görmek, yardıma muhtaç ve yoksul kimselerin varlığına işarettir. Rüyayı sadaka vermesine, insanlara yardım etmesine ve ihsanda bulunmasına yorulabilir. Böyle bir rüya gören kişi daha fazla yardım ederek kişilerin ihtiyaçlarını gidermelidir.

Rüyada Aç Bebek Görmek:

Bu rüya yardıma muhtaç kimselerdir. Sadaka veya zekâtların zamanında verilmediğine veya yeterince yoksullara yardımda bulunmadığına da yorulabilir. Rüyada aç bebek gören kişi elindeki malı İslami kurallara uygun olarak başkaları ile paylaşmalı ve açları doyurmalıdır. Bu, haberci bir rüya demektir.

Rüyada Bebeğe Yemek Yedirdiğini Görmek:

Bu rüya, oldukça iyi, insanlara ihsanda bulunan, güvenilir ve ahlaklı bir adamdır. Rüya sahibi böyle bir adamdan iyilik görür veya onunla dost olur. Bu rüya herkese iyilik yapmayı seven bir kişidir. Yakında yardıma muhtaç kişiler olacağına ve eldeki malın onlar için harcanmasına alamet eden bir rüyadır.

Rüyada İkiz Bebek Sahibi Olduğunu Görmek:

Rüyada ikiz bebeği olduğunu gören iş yaşamında başarılı olur ve eline bol miktarda mal ve para geçer. Bu rüya rızkın genişlemesi ve sıkıntılardan tamamıyla kurtulmak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. deadd dedi ki:

  Rüyada Bebeğin Olduğunu Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 2. kartal_magduru_985 dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. Oyanur dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 4. Kemal dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle