Rüyada Bebeğin Konuşması

Rüyada Bebeğin Konuşması:

Rüyada bebeğin konuşması, kişinin hayatı ile ilgili yepyeni kararlar aldığına ve geleceğe umutla baktığına işarettir. Amaçlara uygun yaşanıldığını ve azimle devam edilip sonuca ulaşılacağının da habercisi bir rüyadır ve aynı zamanda büyük bir müjdeyi de simgeler. Rüyasında bebeğin konuştuğunu gören kişi erkek bebek görürse güzel ve sevindirici bir haberle mutlu olur demektir. Kız bebeğini konuşurken görmek ise, iş ile ilgili konularda umulmadık bir bayandan destek görüleceğine delalettir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek:

Hem düz, hem de ters anlamlara sahip bir rüyadır. Ağlayan bebek bazı yorumcular tarafından yüz güldürecek bir habere alamettir. Başka bir yoruma göre ise, kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına da tabir olur. Bebek görmek genellikle iyi olduğundan ağırlık olarak iyi haberlere tabir edilir.

Rüyada Kundakta Bebek Görmek:

Kundağa sarmalanmış bir bebek görmek, kişinin ev sahibi olacağına veya araba gibi bir mal alacağına yorumlanır. Kundaktaki bebek aynı zamanda kişinin korunma duygularının arttığına ve sahiplenilmek, şefkat görmek istediğine de yorumlanır. Kundakta bebek gören kişi aşırı kırılgan ve hassas bir kişiliğe sahip olur demektir.

Rüyada Bebek Yıkamak:

Rüyada bir bebeği su dolu bir küvette yıkadığını gören kişinin iş yaşamında bir talihsizlik olur ve hedefleri değişir. İlerlemenin durduğu ve işlerin yürümediği bir döneme girilir. Başka yorumlara göre bebek yıkamak kişinin sorumluluk duygularından kurtulmak istediğini ve yalnız kalma ihtiyacını da bildirir. Rüyasına bebek yıkayan kişi sıkıntılarından kurtulmak ve nefes almak için çevresinden uzaklaşır, yolculuğa çıkar ya da inzivaya çekilir demektir.

Rüyada Bebek Görmek:

Samimi ve sıcak kanlı ve herkes tarafından sevilen biri olunduğuna delalettir. Rüyada bebek görmek hayırlara vesiledir ve genellikle iyi ve güzel haberler alınacağına dair yorumlara neden olur demektir. Rüyasında bebek gören kişinin hayatında önemli ve olumlu değişiklikler olur, bekarlar evlenir, işsizler için yeni iş kapıları açılır. Erkek bebek iş ve para açısından olumlu gelişmelere yorumlanırken, kız bebekler ise kişinin manevi açıdan gönlündeki eşe sahip olmasına, inancı yüksek bir birey olarak yaşamasına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  Harika B

 2. leyla dedi ki:

  Harika B

 3. gril dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Bebeğin Konuşması

 4. hilal dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 5. elif dedi ki:

  Tsk Admin

 6. efe dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 7. Nur dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Bebeğin Konuşması yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle