Rüyada Bebeğin Diş Çıkarması Görmek

Rüyada Bebeğin Diş Çıkarması Görmek:

Rüyada bebeğin diş çıkarması, hem bebek hem de ailesi için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya, o bebeğin ileride hem manevi hem de maddi anlamda yükselmesine, insanlar içinde lider vasfı ile ortaya çıkıp herkesin gıpta edeceği bir dereceye sahip olmasına, ailesine olduğu kadar çevresine ve çevresinde bulunan yardıma muhtaç insanlara da yardım etmesine delalet eder. Bazen de bu rüya o çocuğun uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömür sürmesinin habercisi olarak tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Dişinden Bir Diş Daha Çıkması:

Rüyasında tanıdığı bir bebeğin dişinden bir diş daha çıktığını gören kimse kimseye nasip olmayan, çok büyük ve oldukça güzel bir nimete erer demektir. Bu rüya özellikle herhangi bir şeyden beklentisi olan kimseler için beklediğine nail olmaya, çok sevinmeye ve mutlu olmaya, büyük bir şöhret ve mal sahibi olup insanlar arasında güzel bir isimle anılmaya delalet eder. Eğer görülen bebek tanıdık biri ise tüm bu sayılanlar o çocuk için geçerli olur demektir.

Rüyada Bebeğin Dişi İle Oynaması:

Rüyada dişi ile oynayan bebek ileriki yaşamında sanat ile uğraşır. Bu rüya bebeğin el becerilerinin ve sanatsal yönünün kuvvetli olduğuna ve sıkı bir çalışma ile bu yönünü geliştirip herkes tarafından bilinen bir kişi haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada Bebeğin Dişinin Kırılması:

Rüyada bebeğin dişinin kırılması, büyüdüğünde yapacağı hatalarla birlikte çok fazla da sevaplar işlemesine, ileride cömertliği ve yardımseverliği ile anılmasına, her anlamda kuvvetli ve güçlü bir kimse olup, bu gücünü daima iyilik peşinde kullanmasına delalet eder.

Rüyada Bebeğin Dişinin Sallanması:

Rüyada dişi sallanan bebeğin ailesi bazı maddi problemler yaşar veya bazı zorluklar atlatır. Bu rüya bazen de o bebeğin ileride uzun ömürlü olacağına alamettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Kemal dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. aslan dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. dcreina dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 4. necla dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 5. myway dedi ki:

  Çok çok güzel B

BİR YORUM YAZ
site ekle