Rüyada Bazlama Görmek

Rüyada Bazlama Görmek:

Rüyada bazlama görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılması sayesinde kazançlı işler yapacağına bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, borçlarından kurtulacağına ve geçimini çok daha rahat sağlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının çok daha kolay ve zevkli hale gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, kişinin çok daha geniş rızık edineceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Bazlama Yemek Görmek:

Rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının açık olacağı anlamına yorulur. Rüya sahibinin konfora ve lükse kavuşacağına, makbul olan mallar edineceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına ve aynı zamanda başarılarının da artacağına delalet edilir.

Rüyada Bazlama Yapmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatında ilerleyeceğine ve önemli atılımlar yaparak rakiplerini alt etmeyi bileceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında büyük gelişmeler kaydedeceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine işaret eder.

Rüyada Bazlama Yağlamak Görmek:

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında kafasına koyduğu ve gözünü diktiği noktalara geleceğine işaret edilir. Rüya sahibinin hem maddi, hem de fiziksel gücünü ortaya koyarak, riskli işlere gireceğine ve bu işlerden istediğini elde ederek, olumlu sonuçlar alacağına tabir eder.

Rüyada Bazlama Ekmek Görmek:

Rüyada bazlama ekmek görmekle, bazlama görmek aynı şeydir ve açıklaması da benzer şekilde yapılır. Rüya sahibinin canın istediğini alacak, canın istediğini de yiyebilecek kadar maddi imkan sahibi olacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine delalet edilir.

Rüyada Sıcak Bazlama Görmek:

Rüyayı gören kişinin işlerinin hafiflemesine ve aynı oranda da kazancının çoğalmasına alamet eder. Rüya sahibinin kendisini yeni kazanç kapılarına götürecek yollar bulacağı anlamına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. erhan dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. Selin dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bazlama Görmek..

 3. yaren dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. paradise dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle