Rüyada Bayramlaşmak Görmek

Rüyada Bayramlaşmak Görmek:

Rüyada bayramlaşmak, mutluluk demektir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve geleceğinin çok açık olacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin içindeki çocuksu sevincini ve heyecanının hiç kaybetmeyeceği, hayattan her zaman keyif almak için kendince nedeneler bulacağı, sevincini doyasıya yaşayacağı anlamına yorulur. Rüya sahibinin hayatının güzellikler içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada Bayramlaşmaya Gitmek:

Rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ve hayatına heyecan ve renk getirecek sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin dünyasını bir anda cennete çevirecek olayların yaşanacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına işaret eder. Bu sayede hastalıkları da yenmeye delalet edilir.

Rüyada Ölüyle Bayramlaşmak:

Rüya sahibinin hayatının neredeyse sorunsuz geçmesi ya da sorunlarının küçük ve önemsiz olması nedeni ile kendisinin ilerleyen yaşlarında bile öyle kolay kolay çökmeyeceğine, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine işaret edilir. Rüyayı gören kişinin morali her zaman yüksek olacak ve yüzünden de gülücük eksilmeyecektir diye ifade edilir.

Rüyada Akrabalarla Bayramlaşmak:

Rüyasında akrabalarıyla bayramlaştığını gören kişi, ailesinin ve yakınlarının göğsünü kabartacak, onları yüceltecek, gururlandıracak ve çok memnun edecek işlerin altına imzasını atarak saygın bir kimse olacaktır. Rüya sahibinin akrabalarının kendisinin ismini verdikleri her yerde ayrıcalık ve özel muamele görme şansı elde edeceklerine işaret eder.

Rüyada Biriyle Bayramlaşmak:

Rüyayı gören kişinin bayramlaştığını gördüğü kişi ile bir araya gelerek, keyifli ve eğlenceli vakit geçireceğine, eskileri yad edeceğine, güleceğine ve keyifleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında tanıdığı bir kişi ile bayramlaştığını görmesi onunla samimiyeti ilerleteceğine ve muhabbeti koyulaştıracağına yorulur. Eğer rüyasındaki kişiyi tanımıyorsa o halde yeni ve kalıcı bir dostluk edineceğine ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ugur dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 2. berna dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 3. erdal dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. kardelen dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 5. elmass dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 6. beytullah dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Bayramlaşmak Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle