Rüyada Bayram Şekeri Görmek

Rüyada Bayram Şekeri Görmek:

Rüyada bayram şekeri görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri çektiği sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına ve çok güzel bir şekilde hayırlı şeylere imza atacağına delalet eder.

Rüyada Bayram Şekeri İkram Etmek:

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında tanıdığı bir kişiye çok büyük maddi yardımda bulunacağına, bu kişinin yakın bir zamanda bu destek ile sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, rüya sahibinin, iş hayatında kendisine destek olacağına ve aralarında çok büyük bir dostluk kurulacağına işaret  eder.

Rüyada Bayram Şekeri Yemek:

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında Allah’ın izni ile çok güzel olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok hayırlı kişiler ile arkadaşlık edeceğine ve bu sayede ilim irfan açısından çok şey öğreneceğine alamet eder.

Rüyada Bayram Şekeri Yediğini Görmek:

Rüyada bayram şekeri yemek ile aynı anlama yorulur. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında her zaman güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine ve bu fırsatların hayırlı bir şekilde değerlendirileceğine, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine ve rahata erileceğine tabir edilir.

Rüyada Bayram Şekeri Almak:

İş hayatında uzun zamandan beri devam etmekte olan bir soruna yakın bir zamanda çare bulunacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. halil dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 2. pisluq dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. kbalci51 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. brhn67 dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 5. deesert dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 6. necla dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 7. osman dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 8. soner özcan dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 9. AYDAN dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bayram Şekeri Görmek..

BİR YORUM YAZ
site ekle