Rüyada Bayram Görmek

Rüyada Bayram Görmek:

Rüyada bayram görmek, çok güzel bir rüyadır. Hayırlara işaret eder. Bu rüyada hiç şer yoktur. Rüya sahibi için sıkıntı, üzüntü, hastalık, keder, sorun ya da borç görünmez. Rüya sahibinin her zaman mutlu olacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına tabir edilir. Rüyada bayram gören kişinin rüyası, en kötü günün de bile yüzünün gülmesine neden olacak hayırlar göreceği anlamına yorulur. Rüyada bayram görmek, bol ürün, verimli topraklar ve hayırlı evlatlar olarak delalet edilir.

Rüyada Kurban Bayramı Görmek:

Rüya sahibinin kendisi için fayda beklediği bir işin, gerçekten de bu yönde sonuçlanacağına ve rüya sahibinin bu işle birlikte tüm derdinden ve sıkıntısından kurtulacağına tabir edilir. Bu iş rüya sahibi için yeniden doğmak ya da nefes almak anlamına yorulur.

Rüyada Bayram Şekeri Görmek:

Rüya sahibinin alim olan bir kişi ile kuracağı yakınlığa ve onun sayesinde ilim öğrenmesine delalet eder. Bu kişi karanlıkta kalan duygu ve düşüncelerini bilge olan kişi ile paylaşacak ve doğru yolu bularak hidayete erecek, böylece büyük bir gönül rahatlığına kavuşacak demektir. Aynı zamanda da kısmet anlamına yorulur.

Rüyada Bayram Ziyaretine Gitmek:

Rüya sahibinin iman sahibi, ahlaklı, dini güzel kişilerle arkadaşlık kuracağına ve en zor zamanlarında bu kişilerden fayda bulacağına alamet edilir.

Rüyada Bayram Namazı Görmek:

Rüya sahibinin dini bütün bir kişi olduğuna ve her gün yaşadığına, sahip olduklarına şükrederek yaşamasına delalet eder.

Rüyada Bayram Namazı Kılmak:

Rüya sahibinin ailesinden ve yakınlarından yana fayda bulması anlamına yorulur. Rüya sahibi hiçbir zaman darda kalmaz, en zor anında Hızır Aleyhisselam anında yardımına koşar diye ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. xado dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 2. ilyaseren200 dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 3. asuman dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 4. umut dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 5. vaga_26 dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle