Rüyada Bayrak Görmek

Rüyada Bayrak Görmek:

Rüyada bayrak görmek kişinin hayatındaki kazanımları ve galibiyetleri olarak değerlendirilir. Bir kişi rüyasında ait olduğu ulusun bayrağını görürse işlerinde kolaylık olacak ve her işini kendi başına yapma kudretine sahip olacak demektir. Fakat rüya sahibi, rüyasında yabancı bir ulusun bayrağını görürse haricen desteğe ve güce ihtiyacı olacağı anlamına yorulur. Rüyada dalgalanan bir bayrak görmek rüya sahibinin bir yakının kendisine ihtiyacı olduğuna alamet eder. Rüyada dalgalanan bayrak aynı zamanda rüya sahibi için kısmet ve bolluk demektir. Yerinde sabit ve hareketsiz duran bayrak ise zorluk ve zahmet çekmek anlamına yorulur.

Rüyada Bayrak Taşıdığını Görmek:

Bir kişinin rüyasında bayrak taşıdığını görmesi şanlı ve şerefli bir iş yaparak büyük bir nişan alacağı, bayrağı düşürmesiyse nişanını yitirmesi şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bayrak Öpmek:

Rüyada bayrak öpmek kişi için hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada Bayrak Asmak:

Rüyada bayrak asmak kem gözlerden ve kıskanç insanlardan korunmaya ve onların şerrinden kurtulmaya delalettir. Rüyada bayrak asmak aynı zamanda karışıklık yaşanan bir ülkede huzurun hakim olacağına, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına delalet edilir.

Rüyada Bayrak Ve Asker Görmek:

Rüyada bayrak ve asker görmek kişinin yanlışlarının ve hatalarının farkına varıp öz eleştiri yapması ve hatalarından ders çıkararak aynı yanlışlara tekrar düşmemesi şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bayrak Açmak:

Rüyada bayrak açmak siyaseten iyi bir ülkede olan kimse için bolluğa, berekete ve kazanca işaret ederken, iyi yönetilemeyen, karışık, gerek iç gerekse dış saldırıların yaşandığı bir ülkede olan için karışıklıkların ve saldırıların daha fazla alevleneceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Bayrak Görmek:

Rüyada kırmızı bayrak gören kişinin çok pişman olacağı ve mutsuzluk yaşayacağı bir evlilik yapacağı yorumuna işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Osman dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. Çetin dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 3. Cemal dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 4. ergün dedi ki:

  Harika B

BİR YORUM YAZ
site ekle