Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada Baykuş Görmek:

Rüyada baykuş görmek acımasız, nursuz, bencil, kendi kesesini doldurma peşinde olan bir siyasetçi, müdür ya da işveren olarak tabir edilir. Baykuş aynı zamanda kendi acındırmak suretiyle dilenerek para kazanmaya çalışan kimseye delalet eder. Rüyada baykuş görmek art niyetli ve kötü karakterli bir kadın şeklinde de yorumlanır. Bir yandan da yüzsüz, yalancı ve eli uzun bir adamla ifade edilir. Rüyasında baykuş gören kişinin etrafından onun ayağını kaydırmayı isteyen kişiler olduğu anlamına gelir. Rüyada sessiz bir baykuş ya da ölü bir baykuş görmek kişinin çevresindeki kişilerin kendisine hiçbir şartta ve koşulda zarar veremeyeceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına işaret eder.

Rüyada Baykuş Sesi Duymak:

Rüyada baykuş sesi duymak uğursuzluk olarak nitelendirilirken aynı zamanda acı ve kara haber almak ve bir sevdiğini kaybetmek anlamına yorulur.

Rüyada Baykuş Yakalamak:

Rüyada baykuş yakaladığının gören kişinin başı kendisi ile dertte demektir. Çünkü bu kişi olaylar karşısında serin kanlı olamayıp hep duygularıyla hareket ettiği için hem yanlış kararlar alan hem de kendisini çok yıpratan biridir.

Rüyada Baykuş Sevmek:

Rüyada baykuş sevmek, işinde hile yapan, rızkına haram karıştıran ve üç kağıtçı biriyle ortak iş yapmak ve sonunda da pişman olmak anlamına yorulur. Rüya sahibi bu işten bir hayli zarar edecek demektir.

Rüyada Baykuş Konması:

Rüyada ağaca bir baykuş konduğunu görmek rüya sahibinin bir türlü yüzleşemediği korkularına ve sürekli ertelediği işlerine işaret eder. Bu kişi miskinliği nedeni ile işlerini hep ileri tarihe atmayı seçen kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Baykuş Yavrusu Görmek:

Rüyada baykuş yavrusu görmek evlat ile ifade edilmektedir. Rüyasında baykuş yavrusu gören kişinin evladı kendisi için hayırsız olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ŞERİFE dedi ki:

    Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

  2. SertaP dedi ki:

    istek konu alıyormusunuz Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle