Rüyada Bayılmak Görmek

Rüyada Bayılmak Görmek:

Rüyada bayılmak kedere neden olacak şeyler yaşamaya işaret ederken mutluluktan bayılmak rüya sahibinin havalara uçacağı kadar güzel bir haber alması anlamına yorulur. Rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir, bu kişi zımba gibi sağlam biridir. Fakat bazı rüya tabirleri bu durumun tam aksine yorum yapar, sağlık sorunu ve mutsuzluk olarak ifade ederler. Aynı zamanda da kişinin kendine değer vermediğine, sağlığıyla oynadığına, düzenli ve disiplinli bir hayat sürmediğine dair yorum yaparlar.

Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek:

Rüyada birinin bayıldığını görmek rüya sahibinin içine düşeceği mali krize ve bu nedenle banka kredisi almak zorunda kalmasına delalet eder.

Rüyada Bayılmak Ve Ayılmak:

Rüyada bayıldığını ve sonrasında da ayıldığını gören kişi, üzüntülerinden ve döktüğü göz yaşlarından sonra ferahlık bulacak, esenliğe kavuşacaktır.

Rüyada Bayılma Numarası Yapmak:

Rüyada bayılma numarası yapan kişi bazı nedenlerden dolayı kendini mağdur göstermek isteyecek demektir. Bu kişi paralı bir kimseyse, kendisinden borç istenmesin diye kendini zor durumdaymış gibi gösterebilir, eğer kişi sevdiklerinin kendisine ilgi göstermediğini düşünen biriyse ilgi görmek ve dikkat çekmek için mağdurmuş gibi davranabilir demektir.

Rüyada Fenalaşmak:

Rüyada fenalaştığını gören kişi çok çalışkan bir kişidir ve emeğinin karşılığını da fazlasıyla alacak demektir.

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek:

Rüyada kalp krizi geçirmek rüya sahibinin yaşayacağı duygusal çöküntüye ve depresif ruh haline delalet eder. Rüya sahibi çok üzücü şeyler yaşayacak ve bir hayli zor günler geçirecektir.

Rüyada Hastalanmak:

Rüyada hastalanmak, rüyanın tam tersi şekilde ifade edilir, kişinin sıhhat ve güç kazanması, hastaysa da sağlığına kavuşması olarak işaret edilir. Fakat rüyada hastalandığını gören kişinin rüyası inancında azalma olacağı ve Allah’a olan bağlılığını yitireceği şeklinde ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. trilogy dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. GüzeL Mekan dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 3. asuman dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 4. richh dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Orhan

 5. HAKAN dedi ki:

  Thanks Orhan.

 6. hugo dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

BİR YORUM YAZ
site ekle