Rüyada Bayılma Görmek

Rüyada Bayılma Görmek:

Rüyada bayılma görmek, hem iyi, hem de kötü haber almak şeklinde yorumlanır ve kişinin aldığı haberin mahiyetine göre havalara uçacağına veya çok üzüleceği bir durumla karşılaşacağına alamet eder. Sağlık konusunda kendisine hiç dikkat etmeyen rüya sahibinin, bu şekilde yaşamaya devam ettiği sürece rahatsızlıklar yaşayacağına, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine ve hayatına çeki düzen verip, daha sağlıklı bir hayat sürmek için dikkat edeceğine işaret edilir.

Rüyada Bayılma ve Sonrasında Ayılmak:

Büyük bir şaşkınlık içinde kalmasına sebep olan gelişmeler yaşayan rüya sahibinin hayatının maceralara sürükleneceğine ve hiçbir günün bir önceki güne benzemeyeceğine delalettir. Hem çok renkli, hem de çok heyecanlı geçecek olan günlere alamet eden rüya, zaman zaman kişinin sıkıntı duymasına, sağlığının tehlikeye düşmesine işaretken, aynı zamanda iyi gelişmeler yüzünden düzelen moraline de alamettir. Maddi konularda bir türlü düzen tutturamamaya ve gelir dengesizliği yaşanacağına, kişinin bu konuda bir yatırım uzmanından veya para ile ilgili tecrübeleri olan birinden yardım alacağını da bildirir.

Rüyada Birine Bayılma:

Zaafları yüzünden çok eleştiri alan ve aşırı düşkün olduğu durumlar yüzünden para kaybedecek olan rüya sahibinin yaşayacağı bir olay sonrasında kendisini değiştirmek isteyeceğine delalet eder. Gerçek hayatında eşinden tam destek almaya, çocuklarının kendisine yardımcı olmasına ve para ile sıkıntı çekilmeyecek olduğuna alamet olan rüya, aşkla geçecek günlerin de müjdecisi demektir.

Rüyada Bayılma Taklidi Yapmak:

Çeşitli bahaneler arkasına saklanarak yapılan hataları örtbas etmek istemek, başkalarının gözünü boyayacak işler yapmak, ancak gerçekte işe yaramayan projelere para kaptırmak anlamına yorulur. Kişinin yakın arkadaşlarından birinin kendisini dolandıracağına veya kişinin hayatını alt üst edecek bir yalan söyleyerek ortalığı karıştıracağına da işaret edilir.

Rüyada Bayılma Görmenin Psikolojik Yorumu:

İlgi görmek için pek çok yalan söyleyen ya da aşırı beklenti içine girerek insanları rahatsız edecek davranışlarda bulunmanın, sürekli herkesi eleştirmenin ve kendi kusurlarını göremeyecek kadar ego sahibi olmanın alametidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. leyla dedi ki:

    Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

  2. world dedi ki:

    Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle