Rüyada Baygın Görmek

Rüyada Baygın Görmek:

Rüyada baygın görmek, edilen duaların kabul olacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına ve kısmetli olunacağına ifade edilir. Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi işlere imza atarak yöneticiler tarafından çok üst bir mevkiye getirilerek ödüllendirilmeye ve insanların çok saygı ve sevgi duyduğu itibar sahibi birisi olunacağına işaret edilir.

Rüyada Baygın Kadın Görmek:

Kişinin, iş hayatında ve çok güzel ve iyi çalışmalar gerçekleştirerek çok hayırlı, bol ve bereketli kazanca sahip olacağına ve Allah yolunda yardım etmek için kullanacağına delalet eder. Yapılan işler ve ortaya konan çalışmalar ile çok iyi ve gerektiğinde sözü geçen bir konuma gelineceğine ve bu sayede çok büyük bir güç ve saygınlığa sahip olup düşmanların alt edileceğine ifade edilir.

Rüyada Baygın Köpek Görmek:

Hayattaki sorunları sonlandıracak ve çok iyi işlere girişmeye yarayacak güzel ve hayırlı bir haber alınacağına ve bu haber sayesinde çok saygın ve çok büyük kazanç getirecek bir makama terfi edileceğine işaret edilir. Bu güzel olaylar sayesinde düşmanların ve rakiplerin kısa zaman içinde çok zarar edeceğine ve kendi dertlerine düşeceklerine alamet edilir.

Rüyada Baygın Kedi Görmek:

Hayallerin gerçekleşmesini ve umutların yeşermesini sağlayacak hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına ve bu sayede uzun zamandan beri iş konularında sık sık sürtüşme yaşanan ve rakip olunan kişi ile sık sık tartışılacağına delalet eder.

Rüyada Baygın Olduğunu Görmek:

Zor duruma düşüldüğünde omuz alınacak, yardım elini esirgemeyecek ve hiçbir zaman yalnız bırakmayacak bir kişinin varlığına ve bu kişiden görülecek olan yardım ile büyük mutluluklar ve başarılar yaşanacağına ve güzel günler görüleceğine ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ASUMAN dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 2. selenay dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

 3. ebru dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 4. b0001s dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 5. berna dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle