Rüyada Bayat Ekmek Görmek

Rüyada Bayat Ekmek Görmek:

Rüyada bayat ekmek görmek, insanlara iyi davranan cana yakın bir adama, bereketin artmasına ve rızkın çoğalmasına, aşk hayatında olumlu gelişmelere, sorunlardan uzak huzurlu bir hayta, parasal yükümlülüklerden kurtulmaya, sözünü ve yeminini tutmaya yorulabilir. Yine bu rüya bazen de gelecek sıkıntılara, bazı üzüntülü olaylara, yaptığı hatalar yüzünden zarar göreceğine, sıkıntılar sonrasında iyi bir adla anılmaya da delalet etmektedir.

Rüyada Bayat Ekmek Yemek:

Rüyasında bayat ekmek yiyen kişi gerçek hayatta mutlu olarak birçok mala ve zenginliğe kavuşur. Bazı kimseler ise rüyada bayat ekmek yemeyi, dünya nimetleriyle şereflenmeye, umduğundan da fazlasını elde etmeye, oldukça güzel ve bereketli bir döneme girildiğine, her türlü zorluktan kurtularak gönlün ferah olmasına yorarlar. Rüyada bayat ekmek yiyen bazen de maddi sıkıntılara düşer veya elindeki malı kaybeder demektir.

Rüyada Beyaz Ekmek Yemek:

Rüyada beyaz ekmek yiyen kişi sıkıntı çekmeden birçok mal, servet ve ganimet elde eder. Bu rüya zorluk olmadan kazanılacak paraya, iş hayatında yükselmeye, rızkın çoğalmasına işaret edilir.

Rüyada Esmer Ekmek Yediğini Görmek:

Rüyasında esmer ekmek yiyen kişi bazı zor durumlara ve sıkıntılara düşer. Bu rüya güçlükle elde edilebilecek rızık, maddi hayatta meydana gelecek bazı meşakkatli durumlar, elden çıkacak para ve sıkıntı çekmeye alamet edilir.

Rüyada Fırından Çıkmış Ekmek Yediğini Görmek:

Rüyasında fırından yeni çıkmış ekmeği yiyen kişi hiç ummadığı nimetlere kavuşur ve her yönden ferahlar. Rüyalarda fırında pişmiş ekmek oldukça iyi ve hayırlıdır. Eğer ekmek bal gibi tatlı olursa bu bazı sıkıntılara ve geçimde zorluklara delalet eder.

Rüyada İnsanlara Ekmek Dağıttığını Görmek:

Rüyada insanlara ekmek dağıtan kişi, yakın zamanda ünlü bir alim olur, büyük bir ilime vakıf olur. Bu rüya mertebenin yükselmesi, insanların gözünde derecenin artması ve makam sahibi olmaya alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 2. Zülfiye dedi ki:

  Tsk Admin

 3. blackboy dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

 4. glkoguz dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bayat Ekmek Görmek..

 5. world dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 6. turkan dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 7. sonyolcu dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle