Rüyada Bayan Görmek

Rüyada Bayan Görmek:

Rüyada bayan görmek, pek de iyi şekillerde tabir edilmez ve hayırlara yorulmaz. Anlaşmazlık, kıskançlık, haset, inat, kin ve düşmanlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin tatsız olaylar yaşayacağına ve kötü durumlara düşeceğine delalet edilir. İyi niyetlere karşı, art niyetle karşılaşmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, umutsuzluğa, karamsarlığa düşmeye ve mutsuz olmaya işaret eder.

Rüyada Bayan Hoca Görmek:

Rüyayı gören kişinin yüreğine su serpecek ve adeta ruhuna şifa olacak kadar hayırlı haberler alacağına ya da böyle güzel olaylar yaşayacağına işaret edilir. Rüya sahibinin dine yakın olan, Allah yolunda makbul işler yapmak isteyen kişi olduğu anlamına yorulur.

Rüyada Bayan Öğretmen Görmek:

Rüyayı gören kişinin yüce gönüllü, eli açık ve cömert bir kimse olduğuna ifade edilir. Rüya sahibinin gerek dünya gerekse ahiret hayatına dair alim kimselerden sayılacak kadar donanımlı olduğuna, bildiklerini insanlarla paylaşmaktan geri durmadığına ve kendini inancına adayarak inanmayanlara yol göstermeye çalıştığına işaret eder.

Rüyada Bayan Ayakkabısı Görmek:

Bu rüya aslında ayakkabının niteliği yani rengi, şekli gibi özellikleri dikkate alınarak yorumlanırken genel anlamı itibariyle anaç olan, kendini sevdiklerine adayan, fedakar ve özverili bir hanıma işaret ettiği şeklinde işaret edilir.

Rüyada Bayan Çantası Görmek:

Rüyayı gören kişinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin ticarete olan yatkınlığı sayesinde kendi işini kuracağına ve çok başarılı olacağına işaret eder. Hızlı şekilde yükselmeye, büyük getiri sağlamaya, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olmaya alamet eder.

Rüyada Bayan Hakim Görmek:

Rüyayı gören kişinin vicdan ve merhamet sahibi olduğuna, hak yemediğine, günah almadığına, kimseye iftira etmediğine, işini yalan dolanla değil, doğrulukla ilerlettiğine, dürüstlükten hiçbir zaman ödün vermediğine ve tabiri caizse helal süt emmiş kimse olduğuna delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. karamurat19821 dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 2. yıldız dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. deathman dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bayan Görmek

 4. rose dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 5. olimpus dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 6. nesrin dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 7. kadir dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 8. kardelen dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 9. slm3435 dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle